Gdzie jest tatuaż?

Z reguły odwiedzający salon są zdeterminowani miejscem tatuażu nawet wcześniej niż przy projektowaniu i kolorze. Jeśli jednak z grubsza wyobrażasz sobie, co umieścić, ale nie wiesz, gdzie to jest, istnieje dość jasny zestaw kryteriów i szczegółów, które mogą Ci pomóc. Skąd boli tatuaż i jak określić obszar zastosowania? Teraz powiedz.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować o wartości swojego przyszłego tatuażu. I tutaj najważniejszą rzeczą jest właśnie to, w co inwestujesz. Następnie odpowiedz na pytanie: czy chcesz pokazać tatuaż innym. Miejsca na tatuaż są podzielone na otwarte – te, które są trudne do ukrycia i zamknięte – te, które są widoczne tylko wtedy, gdy tego chcesz.

Na przykład tatuaż na twarzy zawsze przyciąga uwagę i najprawdopodobniej jest negatywny. Takie eksperymenty są nieodłącznie związane z niezwykłymi, ekstrawaganckimi ludźmi gotowymi stawić czoła społeczeństwu i nie boją się reakcji innych.

Dostępne są opcje graniczne, takie jak szyja lub podudzie. W takim przypadku tatuaż będzie wyglądał spod ubrania, co często powoduje zainteresowanie. Konserwatywne miejsca na tatuaże to klatka piersiowa, brzuch, ramiona, plecy i stopy

Wielu miłośników sztuki malowania bielizny nie zgadza się i ignoruje taką właściwość tatuażu, jak praktyczność, choć moim zdaniem dla większości jest to niezwykle ważne. Niestety, żyjemy w świecie stereotypów, kiedy tatuaż lub piercing może powodować problemy w pracy lub w rodzinie. Dlatego przed nałożeniem obrazu na otwartą część ciała, upewnij się, że nie tworzy  tatuażniepotrzebnych przeszkód dla ciebie.

Drugim ważnym kryterium, szczególnie dla dziewcząt, jest bolesność tatuażu. Możesz przeczytać o tym szczegółowo w artykule: Czy boli tatuowanie, a teraz powiedzmy, że najbardziej bolesne miejsca na tatuaż to twarz, żebra, okolice za uchem, brzuch i niektóre części pleców. Ogólnie rzecz biorąc, ten moment jest indywidualny, a stopień postrzegania bólu jest inny dla każdej osoby.

Uważam estetykę za najważniejszy parametr. Fabuła, którą zamierzasz przenieść do ciała, powinna wyglądać idealnie na ciele. Tutaj warto wziąć pod uwagę wszystko: rozmiar, kolor, kształt, różne efekty. Dlatego przed uruchomieniem kreatora przygotuj próbnego tłumacza i oceń, jak właściwie wybrałeś miejsce na tatuaż.

W tej części oceniamy witryny tatuażu według trzech najważniejszych kryteriów z naszego punktu widzenia. Zwracamy uwagę na ostateczny stół z wynikami. Czy wybrałeś już miejsce? Napisz, gdzie zdecydowałeś się na tatuaż!

 

Gdzie jest tatuaż Gdzie jest tatuaż

Nasze studio

Tak samo mamy narzędzia wybrania artystów tataużu Masters