TattooPoland

Laserowe Usuwanie Rozstępów • Blizn • Przebarwień

OPIS

lore ipsum

OPIS

lore ipsum

OPIS

lore ipsum

OPIS

lore ipsum

LORE IPSUM

Opis testowy

LORE IPSUM

Opis testowy

Laserowe usuwanie tatuażu/makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu do 5 cm2   - 150zl

Usuwanie tatuażu do 10 cm2   - 200zl

Usuwanie tatuażu do 25 cm2   - 300zl

Usuwanie tatuażu do 25-75 cm2   - 400zl

Usuwanie tatuażu do 75-150 cm2   - 600zl

Usuwanie makijażu permanentnego (brwi) - 150zl

Barber

Strzyżenie włosów / Haircut  - 80zl (60min)

Strzyżenie włosów &  brody / Haircut&beard  - 130zl(90min)

Strzyżenie brody / Beard trimming - 60zl(30min)

Strzyżenie męskie maszynką / Fade - 60 zl(30min)

Strzyżenie męskie maszynką & brody /Fade&beard - 100zl (60min)

Golenie/shaving 60zl -(30min)

Koloryzacja włosów/Hair  Repigmentation - 60zl(30 min)

Farbowanie brody/Beard Repigmentation - 50zl(30)min

Tatuaże

Tatuaż cieniowany lub kolorowy mały 250-400

Tatuaż cieniowany lub kolorowy średni 400-1000

Tatuaż cieniowany lub kolorowy duży 1600-2000

Cover up - cena indywidualna

Piercing

Kolczyk w języku  - 120

Kolczyk w nosie  - 120

Kolczyk w pępku - 120

Piercing nosa - 100

Piercing ucha 120

Przekłucie nosa  100zl

Piercing sutków  1 szt 140zl oraz 2szt 250zl

Klasyczne płatki 2szt 180zl

Microdermal/surface 140zl

Piercing intymne od 150zl

Policzki 2szt 240zl

Kompozycja 270-390zl

(kompozycja na uchu składająca się z 3-5 przekłuć)

*Kolczyk jest wliczony do ceny przekłucia

*konsultacja 40zl

*tunele

*jesli robisz więcej niż 1 kolczyk, do każdego kolejnego przekłucia doliczana jest zniżka -10zl

*ozdobna biżuteria +20/30zl

*wymiana biżuterii (po naszym przekłuciu 0zl +cena biżuterii) (jeżeli przekłućie było robione nie u nas 30zl + cena biżuterii

Laserowe Usuwanie Rozstępów • Blizn • Przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów i laserowe usuwanie blizn od dziś możesz wykonać w naszym salonie. Chcesz wiedzieć ma czym polega dokładnie taki zabieg? Zostań z nami, a przybliżymy Ci tą kwestię. Laser wykorzystuje światło do usuwania małych obszarów naskórka bądź głębszych warstw skóry, w zależności od danego problemu. Mikrowiązki światła w laserze powodują zniszczenie wybranych obszarów skóry przez ich odparowanie. W taki oto sposób pobudza się komórki do produkcji kolagenu oraz macierzy zewnątrzkomórkowych. A więc następuje wzmocnienie struktury skóry i staje się ona bardziej elastyczna i jędrniejsza. Oprócz tego możemy, również przeprowadzić laurowe usuwanie przebarwień i plam starczych! Laserowe usuwanie rozstępów i laserowe usuwanie blizn w naszym salonie to praca na profesjonalnym sprzęcie, a dokładnie na laserze ablacyjnym, który zachowuje fragmenty zdrowej skóry – nieuszkodzonej skóry pomiędzy głębokimi uszkodzeniami wywołanymi impulsami laserowymi. Dzięki takiemu nowoczesnemu podejściu mamy zagwarantowany szybszy proces gojenia, a efekt widoczny może być już po 2 zabiegach, zwłaszcza w przypadkach głębokich blizn. Jedynym „minusem” może być tutaj proces gojenia, który wydłuża się do około tygodnia. W naszym salonie możesz wybierać między usługami takimi jak: laserowe usuwanie rozstępów, laserowe usuwanie blizn (oparzeniowych, chirurgicznych, powypadkowych i potrądzikowych), laserowe usuwanie przebarwień, usuwania czerwonych pajączków na skórze, usuwanie zmian naczyniowych, usuwane zmarszczek oraz wiotkości skóry, usuwanie piegów czy pieprzyków. Jak wygląda żabiego laserowe usuwanie rozstępów i laserowe usuwanie blizn? Wszystko zaczyna się od nałożenia kremu znieczulającego na około 40 minut. Po tym czasie nasz ekspert oczyszcza skórę i przystępuje do wykonania zabiegu. Klient podczas procesu może odczuwać lekkie pieczenie oraz ciepło,  a taki stan może utrzymać się do kilku godzin po. Skóra po laserze będzie napewno zaczerwieniona i lekko opuchnięta, taki stan powinien minąć po 3 dniach od zabiegu. Następnie zacznie się proces złuszczania i gojenia. W tym czasie należy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej, najlepiej jak najwyższej oraz starać się pozwolić skórze „oddychać”.  Zazwyczaj efekt usuwania rozstępów i blizn można zauważyć dopiero po 3 miesiącach. Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów w temacie laserowe usuwanie rozstępów i laserowe usuwanie blizn? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mejlowo, a wszystko Ci wyjaśnimy krok po kroku.

U nas oprócz usuwania blizn i rozstępów możesz, także zdecydować się na laserowe usuwanie przebarwień. Jeśli Twoim problemem są: plamy typu Au lait – jasnobrązowa plama występująca od urodzenia, piegi – wywoływane przez ekspozycje na promieniowanie UV, znamię Beckera – znamię melanocytowe, które występuje na skórze barku lub tułowia, plamy mongolskie – spotykane u osób pochodzenia azjatyckiego bądź latynoskiego w okolicach krzyżowych, plamy posłoneczne – występujące po nadmiernie ekspozycji słonecznej, polikodermia – uszkodzenia w postaci rozszerzonych naczyń krwionośnych lub przebarwień, które pojawiają się po nadmiernym wystawianiu skóry na słońce czy przebarwienia wtórne zgłoś się do nas, a napewno pomożemy Ci się uporać z nieestetycznym i niekomfortowym problemem. Nasze urządzenia wykorzystywane do przeprowadzania zabiegów są w 100% bezpieczne, ponieważ posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Laserowe usuwanie przebarwień wykonują nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy na konsultacji dobiorą Tobie właścią metodę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zachowując należytą dyskrecję podczas każdej wizyty. Naszym priorytetem jest komfort oraz bezpieczeństwo korzystających z naszych usług osób! Technologia używana w naszym salonie podczas laserowego usuwania przebarwień, blizn i rozstępów spełnia wszystkie najwyższe standardy jakości. Nie musisz się, więc martwić o swoje zdrowie! Dzięki wiedzy, doświadczeniu i dobrego sprzętu medycznego jesteśmy w stanie wykonać zabieg, który będzie idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań oraz potrzeb. Jak przebiega laserowe usuwanie przebarwień w naszym salonie? Nasz specjalista po przeprowadzeniu konsultacji, dobraniu odpowiedniej metody i ustawieniu właściwych parametrów lasera przechodzi do wykonania usługi. Światło padające z lasera na skórę zostaje wchłonięte przez komórki pigmentowe. W rezultacie rozpadają się one na cząsteczki mikroskopijne i w końcu zostają usunięte z organizmu poprzez układ immunologiczny. Laserowe usuwanie przebarwień u nas jest nie bolesne! Choć pacjenci, w zależności od swojego progu bólu mogą odczytać intensywne ciepło oraz delikatne ukłucia. Osoby, które są bardzo wrażliwe zawsze mogą poprosić o zastosowanie miejscowego znieczulenia w postaci maści. Chcesz usunąć swoje przebarwienia, które wpływają na Twoje poczucie komfortu? Skorzystaj z naszych ofert, które znajdziesz na stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy razem z nami! A pozbędziesz się wielu kompleksów i poprawisz swoje samopoczucie.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.