Laserowe usuwanie tatuażu

Jeszcze dosłownie 5 lat temu uważano, że jeśli zdecydujesz się na tatuaż, to na zawsze. Ale wraz z rozwojem nowoczesnych technologii usunąć niepożądany, lub po prostu надоевший ci rysunek nie jest łatwe. Najbardziej popularny sposób — usuwanie tatuażu za pomocą lasera. Istnieją inne metody, które, co prawda, z każdym rokiem stają się coraz mniej istotne w życie swojej słabej skuteczności (co więcej, niektóre nie mogą spowodować obrażenia skóry). Dlatego dziś terapia laserowa pewnie wypiera wszystkie inne metody, i większość specjalistów wolą laser jak najbardziej zaawansowaną technologię usuwania tatuaży.

laserowe usuwanie tatuażu

Dziś najbardziej popularną metodą jest usuwanie tatuażu laserem. Zasada działania pozwala niszczyć granulki barwników i przy tym nie uszkodzić skórę. Dlatego metoda nadaje się absolutnie dla każdego rodzaju skóry i jest najbardziej bezpieczny. Jak przebiega procedura, co decyduje o sukcesie usuwania tatuażu, przez ile czekać do całkowitego zniknięcia znienawidzonego obraz opowiada tatuaż-mistrz z doświadczeniem Marina Orłowa. Jak przebiega sam zabieg Specjalista przeprowadza pracy lasera na całej powierzchni, pokrytej wzorem. Pod wpływem lasera cząstki barwnika podzieli się i rozpadają się na drobne kawałki, które w ciągu kolejnych 30 dni bez pracy będą pojawiać się własnymi siłami organizmu.

W wyniku tatuaż będzie słabnąć i rozpadać się na waszych oczach. Bardzo ważne jest to, że powierzchnia skóry a przy tym nie niszczy i przedostawaniu się infekcji jest wykluczone. Komu najłatwiej usunąć tatuaż Ludzie o jasnej karnacji, które mają niechciane tatuaże na rękach, klatce piersiowej, pośladkach i nogach, są głównymi uprzywilejowani.

Tatuaż na czarnoskórych ludzi lub tatuaże na kostkach lub palcach, to jest na tych partiach ciała, gdzie skóra jest dość cienka, trudniej poddają się procedurze informacje tatuaż. Po pierwszej sesji mistrz będzie w stanie dokładnie powiedzieć, ile potrzeba sesji do całkowitego usunięcia tatuażu. Co decyduje o sukcesie Całkowite usunięcie tatuażu zależy od kilku czynników: wielkości, lokalizacji, wieku i koloru tatuażu, a także stanu zdrowia pacjenta, a zatem zdolności organizmu do samonaprawy. Stare tatuaże (ponad 10 lat) są bardziej skomplikowane, niż świeże, profesjonalny pigment — trudniejsze w pracy, niż “самопальный”. Dla pełnej informacji tatuaż wymaga wielu zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

laserowe usuwanie tatuażu

laser

Laserowe usuwanie tatuażu – Salon tatuażu zrób tatuaż,TattooPoland