TattooPoland

Makijaż permanentny

💋WIKTORIA💋

Swoją podróż  rozpocząłem ponad 3 lata temu i w tym czasie udało mi się wykonać ponad 3000 zabiegów i zdobyć brąz na mistrzostwach IBV w kategorii „Brwi ombre z cieniowaniem”, choć to moje pierwsze mistrzostwa 🏆.

W branży beauty pracuję od 2012 roku jako wizażystka i stylistka.

Posiadam dyplom z kosmetologii i chętnie wykonuję zabiegi takie jak powiększanie ust oraz zastrzyki z botoksu.

Naprawdę kocham twarz, zawsze widzę, jak mogę ją poprawić, dlatego wybrałem ten zawód.

Czekam na Ciebie na zabiegi kosmetyczne ❤️

wiktoria
makijaz-permanentny-2

Makijaż permanentny brwi

Idealny kształt brwi to rzadkość,a ciągłe ich malowanie bywa uciążliwe i pracochłonne. W takich przypadkach makijaż permanentny jest wprost niezastąpiony! W makijażu permanentnym brwi stosujemy najnowocześniejsze metody pigmentacji: Metoda cieniowania Ombre, zwana też pudrową, metoda delikatnych nacięć imitujących włoski tzw Microblading (metoda piórkowa). Dla uzyskania najbardziej spektakularnych efektów łączymy ze sobą te metody, dzięki czemu nowe brwi do złudzenia przypominają naturalne:) Nareszcie możesz mieć brwi o jakich zawsze marzyłaś!

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust Twoje usta mogą wyglądać obłędnie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Makijaż permanentny sprawi, że Twoje usta będą perfekcyjne niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Zyskasz soczystą czerwień wargową, która odmłodzi Cię i ożywi. Nie wierzysz? Zapraszamy Cię na wizualizację, gdzie przekonasz się sama jak pięknie mogą wyglądać Twoje usta!

makijaz-permanentny-3
makijaz-permanentny-1

Makijaż permanentny oczy

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, który bardzo trudno wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Cennik Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi: Ombre - 800 zł

Makijaż permanentny ust: AQUARELLE LIPS - 800 zł

Kreski na powiekach górnych - w linii rzęs. - 600 zł

Kreski na powiekach górnych- klasyczne - 850 zł

Kreski na powiekach górnych - rozcieniowana. - 850 zł

Kreski na powiekach dolnych- rozcieniowana - 750 zł

*Cena korekty 50% od ceny usługi

Przed zabiegiem

Należy unikać napojów z kofeiną (kawa) oraz leków rozszerzających naczynia krwionośne (np. aspiryna)

Pierwszy tydzień po zabiegu

Intensywność i nasycenie koloru zmniejszy się w zależności od właściwości skóry. W pierwszych dniach może utrzymywać się obrzęk, a barwnik będzie ciemniejszy gdyż przygotowuje się do złuszczenia. Do tygodnia nastąpi nierównomierne złuszczanie. W tym czasie kolor blednie od 20%-50%. Jest to proces całkowicie naturalny. Podczas dopigmentowania, zostają nanoszone wszystkie poprawki. Należy postępować ściśle z procedurami przekazanymi po zabiegu. Do miesiąca po wykonanym zabiegu, należy chronić miejsce poddane zabiegowi przed słońcem.

Dopigmentowanie

Od 4 do 6 tygodni po zabiegu należy wykonać dopigmentowanie, podczas którego dopracowane zostają wszelkie szczegóły, utrwalony kolor oraz kształt. W wyjątkowych sytuacjach, możliwe jest wykonanie dopigmentowania w późniejszym terminie.

Proces blednięcia

Zależny jest od wielu czynników m.in. od: typu i kolorytu skóry, chemii skóry, oddziaływania promieniowania UV, głębokości aplikacji, użytego koloru, nasycenia barwnika, wybranej techniki oraz wieku. Aby wzmocnić barwnik po upływie dłuższego czasu, można wykonać odświeżenie

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który polega na aplikacji wybranego barwnika pod skórę, a robi się to przy pomocy igły. Wykorzystuje się go do podkreślenia i wypełnienia ust, brwi lub linii rzęs. Makijaż permanentny to świetne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą upiększyć swoją urodę. Dlaczego? Ponieważ wargi z wiekiem tracą swój kolor, a taki zabieg zdecydowanie zlikwiduje wszelkie mankamenty. To samo tyczy się brwi czy linii rzęs. Makijaż permanentny to, także sposób na to, aby każdego ranka tuż po wstaniu z łóżka wyglądać jak po wykonaniu tradycyjnego makijażu. Dzięki niemu można skorygować występujące nierówności skóry czy sprawić, aby nasze rysy były bardziej symetryczne. A do symetryczności ciągle dążymy!   Jeśli zastanawiasz się nad makijażem wykonanym metodą permanentną warto udać się do specjalistów, aby mieć pewność, że oddajemy się w ręce doświadczonych i utalentowanych osób. Nasi linergiści posiadają fachową wiedzę lekarską oraz mają na swoim koncie wiele kursów z makijażu permanentnego. W związku z czym nie musisz się obawiać, że zabieg nie spełni Twoich oczekiwań. Jak wygląda cały proces wykonania takiego makijażu? Wygląda to tak samo jak robienie tatuażu. Różnica między jednym a drugim to prostu płytsze wprowadzenie pigmentu pod skórę jednorazową igłą i dedykowaną dla tego maszynką. Ile czasu wynosi makijaż permanentny wykonywany w naszym salonie? W zależności od obszaru może to być od 1 godziny do 3 godzin. Wykonanie cienkich kresek na górnej powiecie zdecydowanie zajmie mniej czasu niż pełen make-up oczu, ust i brwi. Warto wiedzieć, że makijaż permanentny nie kończy się na jeden wizycie. Zazwyczaj konieczna jest jego korekta, dzięki której można poprawić przeoczone luki podczas pierwszego zabiegu oraz wzmocnić efekt. Proces gojenia takiego makijażu to tworzące się strupki, które odpadają, a więc następuje częściowa utrata pigmentacji. Na korekcie właśnie koryguje się i uzupełnia się powstałe ubytki podczas gojenia. Przy okazji można poprawić kształt wypełnienia czy intensywność. Jako profesjonalny salon zalecamy takie korekty wykonywać dopiero po miesiącu. Jeśli chcesz wykonać makijaż permanentny, który Cię upiększy skontaktuj się z nami, aby zapisać się na termin, który będzie Ci odpowiadać. Nie musisz się o nic martwić! Dbamy o bezpieczeństwo i higieniczne wykonywanie zabiegów. Wszystko jest u nas sterylne, a igły jednorazowe! W swoim salonie mamy autoklaw, który sterylizuje narzędzia używane podczas wykonywania makijażu permanentnego. 

Jak długo trzyma się makijaż permanentny wykonany przez naszych specjalistów? Efekt po wykonaniu zabiegu utrzymuje się przeważnie od 2 do 4 lat. Wpływa na to kilka czynników, takich jak: wybrana technika makijażu permanentnego, użytego sprzętu, rodzaj barwnika, głębokość wprowadzenia pigmentu do skóry, nadmierne opalanie, intensywne peelingi, przebyte choroby, stosowane leki oraz indywidualne właściwości skóry (produkcja sebum lub samoistne złuszczanie się naskórka). Makijaż permanentny i jego minusy? Czego należy się spodziewać? Minusem takiego zabiegu jest napewno to, że, gdy trafimy do nieprofesjonalnej osoby efekty zabiegu mogą być widoczne przez kilka lat. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, by móc się cieszyć pięknym makijażem permanentnym ust, brwi lub linii rzęs. Czasami przy nieodpowiednim wbiciu igły w skórę (zbyt głęboka penetracja naskórka) mogą wystąpić blizny! Oprócz tego używanie przez osoby wykonujące taki makijaż słabych jakościowo barwników mogą spowodować zanikanie koloru lub kolor wybarwi się w zieloną barwę. Bardzo ważnym elementem wykonania makijażu permanentnego jest właśnie używanie dobrych jakościowo pigmentów. W naszym salonie zawsze szczegółowo sprawdzamy składy, a jeśli którykolwiek z produktów posiada substancje niekorzystne zostaje odrazu eliminowany. Wybieramy pigmenty, które posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają standardy FDA oraz EEC – dotyczą one zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych. Dzięki takiej selekcji barwników, na których pracują nasi eksperci ryzyko odbarwienia się na nie pożądane kolory jest prawie zerowy. Sukcesem pięknego makijażu permanentnego to idealnie dopasowana metoda do klienta (kształtu jego twarzy oraz upodobań). Doświadczenie oraz wiedza zbierana przez naszych specjalistów daję możliwość wybierania pośród wielu metod, a każda z nich zwieńczona jest innym efektem. Przeciwskazaniami do wykonania makijażu permanentnego jest stan zapalny w miejscu nakłuć, ogólne infekcja organizmu, ciąża, używanie odżywek do rzęs i brwi, stosowanie maści sterydowych oraz retinodiów w miejscu zabiegu oraz wszelkie zabiegi medycyny estetycznej w miejscu zabiegu – należy odczekać przynajmniej 2 tygodnie. Jesteśmy profesjonalistami, a bezpieczeństwo naszych klientów oraz ich zadowolenie to podstawa, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Wszystkie informacje związane z usługą zostaną z Tobą szczegółowo omówione. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz mieć makijaż permanentny ust, brwi lub linii rzęs.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

    Follow us on Social Media