Męskie tatuaże na ramieniu

Zanim dostaniesz tatuaż, każda osoba zadecyduje dla siebie dwa pytania:

– na której części ciała należy umieścić tatuaż;

– jaki obraz przenieść do twojego ciała.

Prawidłowym rozwiązaniem tego problemu będzie gwarancja, że ​​twój tatuaż zachwyci Cię przez wiele lat i nie spowoduje żadnych niedogodności i dyskomfortu. Tylko ty możesz odpowiedzieć na drugie pytanie, ponieważ tatuaż jest pod wieloma względami przejawem istoty osoby, jego wewnętrznego świata i światopoglądu. Niektóre zalecenia z naszego salonu TattooPoland pomogą ci w zadaniu pierwszego pytania.

Ramię jest właściwym miejscem na tatuaż.

Dawno temu ludzie robili tatuaże na swoich ramionach – w starożytności obrazy te miały głęboki, nawet święty sens. Ryciny mogą mówić o szczególnym statusie społecznym danej osoby, jej przynależności do określonej grupy lub przekonania. Teraz tatuaże na ramieniu nie noszą ciężaru charakterystycznej cechy w sensie społecznym, ale to sprawia, że ​​wyróżniasz się z tłumu, zwłaszcza jeśli obraz jest wybrany ze smakiem i wyczuciem.

Najczęściej tatuaż na ramieniu wykonują mężczyźni. Pomimo tego, że samica jest bardzo atrakcyjną częścią ciała, rzadko jest wybierana do zastosowania obrazu, dwie kobiety wolą dekorować inne miejsca. Jak mówią eksperci, istnieją co najmniej trzy powody, dla których tatuaże dla mężczyzn są na ramieniu.

1. Rysunek jest łatwy do zatuszowania ubraniem. Nawet koszulki z krótkimi rękawami mogą wystarczyć, by ukryć tatuaż przed niechcianym wyglądem. Ponadto nie jest to przydatne tylko z powodów moralnych. Tatuaż, który jest stale wystawiony na działanie promieni słonecznych, może z czasem stracić jasność, jego kolory blakną. Piękny tatuaż na ramieniu, ukryty od czasu do czasu pod ubraniem, będzie trwał dłużej w oryginalnym stanie jasnym i jasnym.

2. Łopatka, szczególnie dla mężczyzn, ma dużą powierzchnię, dzięki czemu możliwe jest tworzenie tatuaży o dużych rozmiarach ze złożonymi działkami i rozwiązaniami kolorystycznymi.

3. Kolejną zaletą tatuowania mężczyzn na ramieniu jest ulga w tej części ciała. Z reguły dla większości mężczyzn barki są raczej wytrenowaną częścią ciała z rozwiniętymi mięśniami. Dzięki temu powstaje bardzo znaczna relief powierzchni, który można wykorzystać do tworzenia tatuaży 3D z efektem objętości.
Tatuaż na ramię w TattooPoland

W naszym salonie mistrzowie są gotowi wykonywać wszelkiego rodzaju tatuaże na ramieniu – od najprostszych rysunków monochromatycznych po złożone obrazy wielowymiarowe. Wszystkie prace wykonywane są przez profesjonalny personel za pomocą nowoczesnego sprzętu – masz gwarancję sterylności i bezpieczeństwa. W razie potrzeby wykonuje się znieczulenie. W przyszłości możesz skontaktować się z nami w sprawie usług aktualizacji lub zmiany tatuażu na żądanie.