Studio tatuażu warszawa – Salon tatuażu zrób tatuaż TattooPoland
sidearea-image
Nasze kontakty
ul.11listopada 62 Warszawa
+48577948385
Obukhowskiytattoo@gmail.com

Studio tatuażu warszawa

Studio Tattoo Poland — to twórcza przestrzeń, gdzie wszystko jest możliwe!

Tattoo studio Tattoo Poland — to twórcza przestrzeń, a nie tylko organizacja, gdzie można zrobić tatuaż. Nasi mistrzowie lubią swoją pracę, dlatego zawsze odpowiedzialnie należą do wykonania postawionych przed nimi zadań. Przychodząc do nas i czując naszą atmosferę, będziesz miał pewność, że to właśnie w studio Tattoo Poland zrobisz swoje pierwsze lub kolejne tatuaże. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony!
Dlaczego ludzie przychodzą w studio tatuażu Tattoo Poland?

Do wyboru tatuaż wnętrza trzeba odpowiedzialnie. Zwłaszcza, jeśli to u ciebie pierwszy tatuaż. Oferujemy państwu cechy naszego studia. Dzięki otrzymanej informacji można upewnić się w słuszności swojego wyboru.

Konsultacja przed / po wykonaniu pracy. Nasi mistrzowie nie przystąpią do procesu nakładania tatuażu, dopóki nie będą znane i nie dopracowane wszystkie szczegóły przyszłej pracy. Podczas konsultacji klient będzie mógł uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kreator może doradzić i pomóc wybrać miejsce, aby umieścić tatuaż, a także dać inne zalecenia dotyczące wykonywania pracy. Po zabiegu każdy klient otrzymuje pisemne i ustne zalecenia dotyczące opieki nad tatuażem.

Przystępne ceny. Oferujemy dostępne i przystępne ceny na tatuaż. Cena pracy zależy od wielu czynników, dlatego też poznać ostateczną cenę można po konsultacji.

Studio tatuażu warszawa

Profesjonalny zespół mistrzów. Kreator studio tatuażu Tattoo Poland — to kreatywny zespół, którego wszystkie na ramieniu! Rzemieślnicy pracują w różnych stylach i mogą wykonać pracę o dowolnej złożoności. Cechą wyróżniającą nasze studio jest odpowiedzialne podejście do realizacji postawionych zadań. Mistrz nie podejmie pracę, jeśli czuje, że nie jesteś pewien lub nie wiesz czego chcesz, bo tatuaż robi się na całe życie!

Odpowiedzialność. Tattoo studio Tattoo Poland nie robi tatuaż ludziom w alkoholowe lub narkotycznym piciu, a także osobom w wieku poniżej 18 lat.

Bezpieczeństwo. Chyba najważniejsze podczas zabiegu tatuażu — absolutne bezpieczeństwo. W naszej pracowni używamy tylko jednorazowe narzędzia i sprawdzone materiały. Nie tylko opiekujemy się o swoją reputację, ale i o zdrowie naszych klientów!

Studio tatuażu warszawa

"<yoastmark