Studio tatuażu we Wrocławiu

Zwiększające się zainteresowanie naszą pracą, a jednocześnie – wróć- zwłaszcza pasją przekonało nas, aby poszerzać swój zasięg dla Waszej wygody. Już niedługo otworzymy dla Was studio we Wrocławiu i jest nam niesamowicie miło, że doceniacie nasze starania i zaangażowanie. Czujemy się wyróżnieni. Dodało nam to ogromnego kopa do pracy i mamy nadzieję, że zawitacie u nas w studiu tatuażu we Wrocławiu! To dla Was tworzymy to miejsce i dla Was będziemy spełniać marzenia o wyjątkowym tatuażu!

A czekać Was będą:

  • miła atmosfera
  • taki sam standard jak w studiu tatuażu w Warszawie
  • ekipa marzeń, która rozładuje lekki stresik przed igłą
  • wygodne krzesła, bo wiemy, że to zajmuję dużo czasu

Tatuaż to sztuka. Właśnie z takiego założenia wychodzimy. To forma wyrażenia siebie, a nasi tatuażyści doskonale o tym wiedzą i zapewniają indywidualne podejście do każdego z Was. Wykonując tatuaż i artysta oddaje część siebie. Dlatego chcemy zapewnić o jakości naszych prac, bo angażujemy się na 121% i dokładnie taki sam standard chcemy utrzymać w naszym studiu tatuażu we Wrocławiu. Dlatego nasz salon będzie wyposażony w każde potrzebne sprzęty by rezultat przerósł oczekiwania. Szukając inspiracji i natchnienia będziemy wykonywać czasami bezwstydne, niesztampowe i lubieżne projekty by Wasze twarze kwitły z radości.

Wykonujemy tatuaże zgodne z wizją klienta. Przez cały czas konsultujemy się i podpowiadamy co można dodać, co usunąć. Realizujemy też własne projekty, wizję naszych doświadczonych artystów w całkiem pokaźnej ilości. Asortyment naszych prac jest duży i sprosta każdym gustom.

I nie, nie boimy się wyzwań dlatego tworzymy na:

● plecach;
● nogach;
● rękach;
● ramionach;
● nadgarstkach;
● szyi.

A co najważniejsze, zapewniamy bezpieczeństwo i higienę pracy. Każdy szanujący się tatuażysta stawia to sobie za priorytet i priorytetem będzie to w naszym nowym studiu we Wrocławiu. Jesteśmy dumni z zebranego portfolio, w które włożyliśmy dużo wysiłku i doświadczenia i mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo we Wrocławiu po koleje wyzwania.

Studio tatuażu we Wrocławiu –