Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu

Dziś tatuaże cieszą się dużą popularnością. Obrazy w różnych rozmiarach i wszelkiego rodzaju przedmiotów stosowany na różne obszary ciała. Czasami człowiek chce usunąć tatuaż. Przyczyny mogą być bardzo różne: dość rysunek, nie jest zadowolony z pracy, wymóg w pracy itp. Wcześniej pozbyć się niechcianego wzoru można było poprzez nakładanie pigmentu skóry lub usuwania wierzchniej warstwy skóry. Metody te zadają ból i nie zostawiały atrakcyjne ślady na ciele.
Laserowe usuwanie tatuaży
Dzięki nowoczesnej technologii, bez śladów usuwanie tatuażu i tatuaży w WARSZAWIE dzieje się mało bolesne. Aby ograniczyć tatuaż jest używany impulsowy laser urządzenie Q-Switch. To wpływa na komórki skóry, a bezpośrednio na barwnik, więc nie dochodzi do powstawania blizn.
Wiązka światła koncentruje się specjalistą na odpowiedniej głębokości bez uszkodzenia skóry, co zapewnia całkowitą sterylność i szybszy powrót do zdrowia po zabiegu. Pod wpływem lasera tatuaż w dowolnym kolorze zaczyna się blady, a podzielonego pigment jest myte limfą.
Jak przebiega sesja?

Laserowe usuwanie tatuażu

 
Aby wyświetlić niebieski, czerwony, brązowy lub czarny barwnik, potrzebne promieni o różnej długości fali, więc czas trwania i liczba zabiegów zależą konsultantem po dojściu do salonu. Szybkość usuwania zależy od kilku czynników:
• głębokość penetracji farby;
• kolor i gęstość skóry;
• wiek tatuażu;
• wymiary obrazu;
• skład barwnika.
Sam zabieg jest bezbolesny, dlatego znieczulenie nie jest wymagane. W rzadkich przypadkach, specjalista zadaje kojący krem. Usuwanie tatuażu w WARSZAWIE odbywa się w następujący sposób: działanie lasera opiera się na podgrzaniu mikroskopowego fazy, w którym znajduje się granulka z barwnikiem. Temperatura w tej dziedzinie na chwilę wzrasta do 1000 °C, po czym cząsteczki pigmentu rozpada się i kontury stają się blade. Kilka minut po sesji na skórze pojawia się lekkie zaczerwienienie, które stopniowo przechodzi. Wysypka, łuszczenie się lub inne nieprzyjemne konsekwencje na zdrowej skórze nie występują.
Już tydzień po pierwszej sesji laseru tatuaże na ciele tracą jasność, a w niektórych miejscach znikają całkowicie. Między sesjami trzeba wytrzymać od 4 do 6 tygodni, aby w pełni rozjaśnić produkty rozkładu farby.
Przygotowanie do usuwania tatuażu
W warszawie , jak i w centrach innych miast, specjaliści zalecają, aby stosować się do następujących zasad przed sesją:
• zrezygnować z opalania w ciągu 14 dni;
• kremu z filtrem;
• 3 dni przed zabiegiem zaprzestać korzystania z alkoholu-zawierające środki do skóry i zrezygnować z korzystania z sauny.
Przeciwwskazanie
Zanim , jak usunąć tatuaż, trzeba sprawdzić, czy na skórze nie było podrażnień, stanów zapalnych lub urazów. W tym przypadku procedurę składają do pełnego uzdrowienia.
Istnieje szereg przeciwwskazań, w których usuwanie tatuażu laserem nie można. Należą do nich szereg przewlekłych chorób skóry i narządów wewnętrznych (cukrzyca, toczeń, obecność nowotworów, choroby tarczycy), a także ciąża i karmienie piersią.
We wszystkich pozostałych przypadkach procedura ma wysoki wynik i pozwala całkowicie zapomnieć o fatalnym obrazie.

Laserowe usuwanie tatuażu

TattooPoland

Laserowe usuwanie tatuażu – Salon tatuażu zrób tatuaż, usuń tatuaż TattooPoland