TattooPoland

Depilacja/epilacja laserowa

💋SOFIA💋

Oferuję usługę depilacji damskiej i męskiej.

Dzięki depilacji włosów  podniesie się Twoja samoocena. Twoje samopoczucie poprawi się  dzięki gładkości Twojej skóry, a to nie koniec korzyści.

Dlaczego miałabyś/miałbyś do mnie przyjść? Odpowiedź  prosta, kocham swoją pracę, kocham wszystkich swoich klientów, mam fajny gabinet i jakość usług 🙂

depilacja-epilacja-laserowa
depilacja-epilacja-laserowa-2

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to usuwanie włosów wraz z mieszkiem włosowym. Ponadto naświetlanie laserem usuwa naczynia włosowate, które odżywiają cebulkę włosa oraz komórki macierzyste, z których powstaje mieszek włosowy.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem jest dziś bardzo popularna wśród odwiedzających salony kosmetyczne. Odsłania procedury usuwania niechcianego owłosienia. Jest to depilacja woskiem, która pozwala całkowicie pozbyć się owłosienia w dowolnej części ciała. Zasadniczo mistrz depilacji używa tej metody do usuwania włosów z dużych obszarów ciała. Depilacja woskiem nadaje się do nóg, ramion, pleców, brzucha. Jest to jednak metoda uniwersalna i pozwala również na usuwanie włosów z niewielkich obszarów ciała.

depilacja-epilacja-laserowa-3

CENNIK DEPILACJA EPILACJA LASEROWA

Partia Pasta cukrowa Wosk twardy Wosk miękki Laser
Wąsik, broda, baczki 30zł 30zł 25zł 129
Cała twarz 90zł 90zł 70zł 229
Szyja/kark 39zł 39zł 39zł 129
Pachy 49zł 49zł 39zł 199
Tors 110zł 59zł 229
Brzuch pani 69zł 69zł 49zł 229
Brzuch pan 89zł 69zł 299
Linia biała 20zł 20zł 20zł 129
Plecy 150zł 39zł 269
Pasek lędźwiowy 49zł 49zł 39zł 129
Barki 49zł 39zł 229
Połowa rąk 59zł 49zł 229
Całe ręce 89zł 69zł 269
Dłonie/stopy 15zł 10zł 129
Bikini brazylijskie (głębokie) 139zł 139zł 229
Bikini french 99zł 99zł 199
Bikini klasyczne 79zł 79zł 129
Łydki (z kolanami) 79zł 69zł 229
Uda 79zł 69zł 269
Całe nogi 160zł 138zł 449
Bikini męskie brazylijskie 200 229
Pośladki 59zł 59zł 49zł 229
Bikini tył 40zł 40zł 129

Dopasowanie sprzętu

Konfiguracja sprzętu Indywidualny dobór idealnego trybu pracy urządzenia z uwzględnieniem specyfiki klienta.

Dezynfekcja

Dezynfekujemy sprzęty i skórę klienta

Przygotowanie klienta i procedura

Osoba kładzie się na kanapie, zakłada ochronne okulary. Na pożądane obszary nakładany jest uzg żel. Następnie wykonujemy zabieg.

Ostatni etap

Po zabiegu usuwamy żel ze skóry. Ponownie ją dezynfekujemy i smarujemy kremem „Pantenol”

Depilacja/epilacja laserowa

Czy wiesz, że człowiek w całym swoimi życiu usunie niechciane owłosienie ponad 1540 razy? Jest to ogromna liczba, a czas przeznaczony na mechaniczne usunięcie włosów jest bardzo czasochłonny. Oprócz tego często przy takim goleniu powstaje nam porażenie skóry bądź wrastające włoski. Wygląda to nieestetycznie, zwłaszcza latem, gdy chcemy by nasze ciało wyglądało spektakularnie i pięknie. W związku z tym od kilkunastu lat na rynku branży kosmetycznej można skorzystać z usługi takiej jak depilacja laserowa. Korzystają z niej kobiety, jak również mężczyźni i jest to najskuteczniejsze metoda pozbycia się niechcianych włosków na nogach, pachach, okolicach bikini czy owłosienia na twarzy. Zabieg depilacja laserowa napewno zlikwiduje problem nadmiernego owłosienia oraz zwiększy komfort życia. Warto wiedzieć, że jeśli chcemy mieć trwałe efekty należy systematycznie wykonywać zabieg w kilku bądź kilkunastu seriach do całkowitego usunięcia włosków. Pierwsze efekty widać już po 5-6 seriach, choć wszystko zależy od tego jaki włos posiada dana osoba. Depilacja laserowa w naszym salonie przeprowadzana jest na najnowocześniejszym sprzęcie, który jest w stanie depilować znacznie szybciej niż tradycyjne urządzenia. U nas uzyskasz najskuteczniejszy rezultat zabiegu jakim jest epilacja laserowa! Przed przystąpieniem do zabiegu każdy obsługiwany przez nas klient musi najpierw wziąć udział w konsultacji, na której omawiane są wszystkie szczegóły dotyczące stanu skóry oraz specyfikacji samego włosa. Taka konsultacja jest potrzebna, aby dobrać odpowiednie parametry wiązki lasera, opisać dokładnie na czym będzie polegać proces depilacji laserowej oraz wykluczymy wszystkie przeciwskazania. Depilacja laserowa u nas przeprowadzana jest na certyfikowanym sprzęciem, który regularnie jest sprawdzany pod kątem sprawności. Osoby pracujące nad epilacja laserowa w naszym salonie to najlepsi specjaliści w dziedzinie urody, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają swoją wiedzę. Depilacja laserowa nie może zostać przeprowadzona w sytuacjach takich jak: ciąża, karmienie piersią, opalenizna, choroba nowotworowa, zażywanie leków oraz ziół światłouczulających, stosowanie kremów z witaminą A, stosowanie witaminy C i innych kwasów chemicznych oraz owocowych, stwardnienie rozsiane czy zmiany wirusowe lub bakteryjne w miejscu depilacji. Jeśli nie masz żadnych wymienionych przeciwskazań zapraszamy na skorzystanie z usługi depilacja laserowa w naszym salonie. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mejlowo.

W naszym salonie epilacja laserowa zwana inaczej depilacja laserowa dzieli się na kilka miejsc, które można jej poddać. Najpopularniejszymi zabiegami jest depilacja laserowa pach, która trwa około 20-30 minut. Pachy to niewielka powierzchnia ciała, dlatego można tutaj użyć lasera z małą głowicą, a ból podczas takiego usuwania włosów jest praktycznie bezbolesny. Klienci mogą jedynie odczuwać niewielki dyskomfort, który zazwyczaj niwelowany jest kompresami chłodzącymi. Kolejnym bardzo popularnym zabiegiem jest depilacja laserowa bikini, która również trwa około 20-30 minut. Tutaj strefa ta jest większa niż w przypadku pach, dlatego zabieg przeprowadzany będzie przy użyciu większej głowicy lasera. Bikini to strefa zdecydowanie bardziej wrażliwsza na ból, dlatego usuwanie włosków w tym miejscu napewno będzie bardziej odczuwalne. Dlaczego depilacja laserowa bikini jest taka popularna? Ponieważ w 99% przypadkach golenie tego miejsca maszynką wiąże się z powstawaniem podrażnień i wrastających włosków. Przedostatnim zabiegiem epilacja laserowa to usuwanie owłosienia z okolic nóg (łydek, ud). Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów przez kobiet i jeden z najdłuższych, bo trwa on około 1,5 – 2h. Nasz salon oferuje swoim klientom usługi z zakresu kosmetyki laserowej, więc znajdziesz tutaj nie tylko usuwanie włosów z nóg, bikini czy pach, ale także innych miejscach. U nas znajdziesz profesjonalnych i kompetentnych ludzi, nowoczesny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdego klienta. A wszystko to za atrakcyjne ceny! Specjalizujemy się w usuwaniu niechcianego owłosienia, spełniając oczekiwania naszych klientów. Jak już wcześniej zostało wspomniane pracujemy na najlepszym laserze, który pozwala na trwałe usunięcie problematycznych włosków. Oprócz tego w naszym salonie przeprowadzamy różnorodne usługi Beauty, które przyczyniają się do poprawy komfortu w codzienny życiu. Jak działa laser? Jest to generator fal elektromagnetycznych, które są pochłanianie przez melaninę włosa. Proces ten odbywa się głęboko w mieszku włosowym, w którym kumuluje się energia. Niszczy ona włos od środka przez koagulacje przy jednoczesnym uszkodzeniu kapilary, które są odpowiedzialne za odżywianie cebulki włosów. Wszystko, więc musi odbywać się z należytą odpowiedzialnością za zdrowie naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu! A wszystkie szczegóły ustalimy na konsultacji. Odpowiemy na każde pytanie związane z depilacja laserowa! Ciesz się pięknym ciałem bez problematycznego owłosienia.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

    Follow us on Social Media