Tatuaż na nadgarstku – Salon tatuażu zrób tatuaż, usuń tatuaż TattooPoland
sidearea-image
Nasze kontakty
ul.11listopada 62 Warszawa
+48577948385
Obukhowskiytattoo@gmail.com

Tatuaż na nadgarstku

Tatuaż na nadgarstku

Jeśli nadal nie wiesz gdzie zrobić tatuaż, wybierz nadgarstek! Na miejscu tatuaż będzie niewidocznym i nie przyciągnie uwagę innych. Niech ten mały tatuaż stanie się twoim osobistym sekretem!

Zastanawiając się nad tym, jaki i gdzie zrobić tatuaż, każda dziewczyna przeżywa jak istotny będzie wyglądać ten lub inny rysunek na jej ciele. Nie wulgarne? Nie jest niegrzeczny? Nie jest tanio? Jeśli tak samo o tym myślisz, to znaczy, twója opcja – małe tatuaż na nadgarstku. Symbole, wzory, cyfry, serduszka i napisy, krzyżyki, rośliny i abstrakcja – damskie tatuaże na nadgarstku stały się prawdziwym trendem portali społecznościowych.

Możesz to zrobić zarówno kolorowe, jak i czarne, tatuaże na nadgarstku: najważniejsze, wybierz to, co ci w duszy. Czyjeś imię lub sakralna data, cytat ulubionego pisarza, credo, symboliczny kwiat, roślina lub zwierzę, znaki lub sanskryt, oznaczające ważne dla ciebie słowa, a może ty w ogóle wymyślić swój własny projekt tatuaż na nadgarstku? W Instagram i Pinterest – tysiące stylowych pomysłów, które z pewnością zainspirują cię na creative.

Tatuaż na ramieniu mogą być różne: wszystko zależy od tego, jaką przestrzeń gotowa przeznaczyć dla rysunku. Dla dziewczyn lepiej, jeśli to będzie mały piękny tatuaż na nadgarstku: oni nie rzucają się w oczy, łatwo je ukryć górnej części ubrań z długimi rękawami, wyglądają kobieco i łatwo. Damskie tatuaże na nadgarstku nie mogą się nie podoba mężczyznom! Nawet ci, którzy w ogóle nie zachęca tatuaż na dziewczynie, nie będą mogli się oprzeć wdzięku inicjałami własnego imieniu na nadgarstku ukochanej?! A jeszcze słodkie serca, ptaków lub bransoletki, oplatajoncy jej szczupły nadgarstek! Pozostaje tylko wybrać jaki wzór cię upiększy rękę: wzorem lub abstrakcją, symbolem lub cyfrom? Najlepsze wzory tatuaży dla dziewczyn na nadgarstek zebraliśmy w tym tej kolekcji!

Tatuaż na nadgarstku

TattooPoland

Tatuaż na nadgarstku