TattooPoland

Tatuaże za uchem

TATUAŻ ZA UCHEM

Wiele dziewczyn pragnie mieć tatuaż, ale nie chcą by rzucał się on bardzo w oczy. W takiej sytuacji tatuaż za uchem to świetny pomysł dla skromnych i skrytych dziewczyn. Najczęściej wybierane są małe i dziewczęce wzory w tym miejscu. Tatuaże za uchem zyskały w ciągu kilku lat duże zainteresowanie ze względu na piękną prezencje. Wyobraź sobie, że siedzisz na randce i zgarniasz swoje włosy za ucho, a w tym momencie ujawnia się Twój uroczy tatuaż. Na część męską działa to pociągająco i wzbudza ciekawość. Tatuaż za uchem to, także świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zrobić sobie pierwszą dziarę, ale pracują w zawodzie, w którym nie może być ona widoczna. Tatuaże za uchem są tak w dyskretnym miejscu, że nie wpłynie to negatywnie na Twój wizerunek w pracy. Nie tylko kobiety decydują się na tatuaż za uchem, również mężczyźni coraz częściej wybierają takie miejsce na wyrażenie swojej osobowości i charakteru. W tych czasach nie jest to już domena płci żeńskiej. Mężczyźni wybierając wzór na tatuaż za uchem stawiają na wyrazy lub zdania w przeróżnych językach, plemienne wzory czy małe czaszki. Dziewczyny natomiast stawiają na delikatne motywy związane z przyrodą, często tatuują sobie pierwszą literę imienia ukochanej osoby lub są to obrazki takie jak serce czy lecące jaskółki. Bardzo ładnie za uchem komponują się tatuaże w formie półkolistej, które będą zgrywać się z kształtem małżowiny usznej. Tatuaż za uchem można wykonać w wielu stylach i dowolnej technice wszystko zależy od Twojej wizji i umiejętności konkretnego tatuatora. Zanim jednak wybierzesz konkretny wzór, warto dokładnie skonsultować swój wybór z profesjonalistą. Dlaczego? Ponieważ miejsce za uchem to ograniczona przestrzeń, więc niektóre tatuaże z bardzo szczegółowymi detalami po czasie mogą się rozmazać. Doświadczona osoba wykonująca tatuaże będzie wstanie określić czy dany wzór nie ulegnie deformacji.

TATUAŻE ZA UCHEM

Czy tatuaże za uchem bardzo bolą? Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ każdy człowiek ma różny próg bólu. Jednak tatuaż za uchem może być bardziej bolesny niż dziara w innych miejscach. Dlaczego? Za uchem jest cienka skóra, więc każdy ruch wprowadzający igłę z tuszem będzie bardziej odczuwalny. Ucho znajduję się w czaszce, więc decydując się na to miejsce należy przygotować się na wyraziste wibracje ponadto znajduję się tutaj dużo zakończeń nerwowych, co równoznaczne jest z pojawieniem się większego bólu. Warto zaznaczyć, że sam dźwięk działającej maszynki tuż przy samym ucho może wpłynąć na zwiększony stres i odczucie większego bólu. Ciężko tutaj będzie osobą, które cierpią na nadwrażliwość słuchową lub po prostu są bardzo wrażliwe na hałasy. Tatuowanie w tym miejscu z takimi “dolegliwościami”, ale nie tylko to uczucie dzwonienia w uchu, które może powodować większy ból niż sama penetracja skóry przez igłę. Z tego powodu tatuaże za uchem uznawane są za jedne z miejsc, które najbardziej boli. Na odczucie intensywności bólu wpływa, również nasz mózg. Jeśli jesteś zmęczony/zmęczona lub zestresowana/zestresowany to proces całego tatuowania bardzo prawdopodobnie będzie dla Ciebie bardziej bolesny. Jeśli, więc czujesz zmęczenie, zestresowanie, łapie Cię choroba lepiej przesuń termin tatuażu na inny czas. Każde profesjonalne studio tatuażu zrozumie taką sytuację i ustali z Tobą inną datę spotkania. Tatuaże za uchem co oznaczają? Tak na prawdę ile osób, tyle znaczeń. Dla niektórych osób może to być tylko forma ozdoby swojego ciała, którą porównują do noszenia biżuterii. Inni wykonując tatuaż za uchem demonstrują w taki sposób swoje uczucia czy poglądy. A jeszcze inni decydują się na taką formę ze względu na traktowanie tego jako amulet przypisując do tego magiczne znaczenie.

Tatuaże za uchem dla kobiet często są manifestacją kobiecości, atrakcyjności i seksualności. Nie zależnie z jakiego powodu i jakie znaczenie będzie miał dla Ciebie tatuaż możesz przebierać i wybierać w różnych rozmiarach, kształtach, motywach i stylach. Jednym z najczęściej wybieranych wzorów przez dziewczyny jest serce, które może przedstawić na wiele sposobów. Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia, poczucie estetyki i umiejętności osoby wykonującej dziarę. Serce może wykonać w parze z kwiatami, amorkiem, pistoletem, tygrysem czy pluszowym misiem. Możliwości jest nieskoczenie wiele! Uwolnij swoją kreatywność i stwórz coś oryginalnego. Motyw gwiazdek to, również najczęściej wybierany wzór. Główne znaczenie ich jest nadzieja, determinacja, dążenie do wyznaczonych celów, marzenia. Jeśli znaczenie to przemawia do Ciebie możesz wykorzystać gwiazdki w swoim pomyśle. Motyw spadającej gwiazdy lub spadających gwiazd to wzór upamiętniający bardzo ważny moment w naszym życiu, a także marzeń. Zauważając takie zjawisko na niebie to moment wypowiadania swoich marzeń, które mamy nadzieje, że kiedyś się spełnią. Chcesz mieć tatuaż za uchem? Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie lub odwiedź nas w naszym salonie w Warszawie. Ustalimy wszystkie szczegóły i zapiszemy Cię na najbliższy termin.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

Error: Contact form not found.

Follow us on Social Media