Tatuaż na nodze – Tattoo warszawa - Salon tatuażu
sidearea-image
Nasze kontakty
ul.11listopada 62 Warszawa
+48577948385
Obukhowskiytattoo@gmail.com

Tatuaż na nodze

Tatuaż na nodze, są jednocześnie najbardziej przerażające i atrakcyjny sposób zrobić sobie tatuaż. Wszystko z powodu tego, że damska noga — największa na ciele przestrzeń (a więc tatuazusta ma gdzie się rozpędzić) i do tego jest dość atrakcyjna. A stylowe rysunki w różnych rozmiarach i nastrojów tylko podkreślają seksualność i damskie formy.

Tutaj można stworzyć wszystko od parowania obrazu (gdy stopy «spotykając» będą tworzyć pewną obraz) do całych obrazów na biodrach. A co dopiero mówić o małe rysunki w postaci żółwi, ptaków, gwiazd i motywujących napisów. Do tatuaże po prostu cały klondike pomysłów.
Tak, my mamy usystematyzowane rodzaje damskich tatuaży na nodze i podzielili je na trzy «podtypy», aby łatwiej było zorientować się w złożoności tej bardzo deżący (i bardzo piękne) tematy.

Tatuaże na udach i górnej części stopy
Ta część jest najbardziej atrakcyjna i dość zamknięta (pod warunkiem, że nie mieszkasz przez cały rok w ciepłych krajach i nosisz ultra-krótkie spodenki). Kobiece udo charakteryzuje się dużą ilością tkanki tłuszczowej (tu siadaj-nie siadaj), a więc idealnie nadaje się jako «płotno» dla eleganckich wzory-tatuaży. I że tylko nie rysują nowoczesne tattooists odważne panienki.

Tatuaż na kości piszczelowej
Bić tatuaż na dolnej części nogi jest najgorsze — kość blisko, same mięśnie i mało tłuszczu. Jednak, goi się tatuaż znacznie szybciej i jest bardziej widoczne. Tutaj też można nabić dużo ciekawych rzeczy, ale dziewczyny wolą dokładne rysunki — żółwie, ptaki, nasze wszystko. Również bardzo istotne oryginalne tatuaże bransoletki, które prezentują się niezwykle uroczo.

Tatuaż na stopie
Zgodnie z logiką, bić tatuaż na stopie musi być bardzo bolesne tak jak kontakt z kością bezpośredni, ale dziewczyny to nie zatrzymuje. Małe rysunki z gwiazdkami dla inspiracji, parzyste tatuaże na obu stopach, ogromne tatuaze w kolorze. Pomysłów jest masa, ograniczeniem jest twoja wyobraźnia.

Tatuaż na nodze TattooPoland

 

h1-img-2  h1-img-2  h1-img-2