TattooPoland

Tatuaż na nodze

TATUAŻ NA NODZE

Przez długi czas sztuka tatuowania była stosowana przede wszystkim na ramionach, plecach i klatce piersiowej. Nogi raczej nie były w ten sposób zdobione, ale obecnie chętnie umieszcza się tatuaże na nogach. Zmieniające się myślenie i większa świadomość społeczeństwa pozwoliły na to, że tatuaże ewoluowały, a nogi stały się płótnem dla tatuażystów. Część ciała jakimi są nogi to kontrowersyjne miejsce podobnie jak tatuaż na szyi. Choć większość czasu tatuaż na nodze można ukryć ubierając spodnie to latem wydziarane rysunki wystawia się na widok innych oczu. Krótkie spodenki, sukienki i spódniczki pozwalają na pochwalenie się tatuażem. Wydziarane nogi raczej do niedawna były domeną mężczyzn, a zwłaszcza łydka to w ostatnich latach tatuaż na nodze stał się ulubionym miejscem kobiet. Mężczyźni preferują ozdabiać swoje ciało na plecach i ramionach. Czy tatuaż na nodze boli? Wbrew pozorom tak naprawdę boli najmniej w przeciwieństwie do innych miejsc ludzkiego ciała. Poza tym noga daje ogrom możliwości jeśli chodzi o wzory, ponieważ mogą się one znaleźć na łydce, stopie czy udzie. W przypadku stóp i kostki to są to miejsca, które mogą sprawiać nie co większy ból niż inne części nogi. Tatuaż na nodze to opcja dla kogoś, kto jest pewny swojej decyzji i z przyjemnością będzie eksponować trwały malunek. Ważnymi informacjami, które warto znać, a dotyczą tatuaży na nogach to, to że dziara nie powinna znajdować się z tyłu nóg, jeśli osoba ma je bardzo szczupłe albo długie. Dlaczego? Ponieważ każdy tatuaż wykonany będzie jeszcze bardziej zwężał nogę. Co ciekawe, rysunki na nogach nie są, aż tak bardzo kontrowersyjnie odbierane jak tatuaże na innych częściach ciała jak plecy czy ramiona. Z kolei tatuaż na stopie ze względu na ograniczoną powierzchnie wykonywany jest tak, aby był w pełni widoczny TYLKO pod jednym kątem. Jeśli jesteś już pewny co do miejsca tatuażu czyli nodze pamiętaj, aby nie sugerować się do końca panującymi trendami, ponieważ za jakiś czas możesz żałować takiej decyzji. Jednymi z najbardziej wybieranych wzorów na nodze to bransoletki wokół kostki, raczej tatuują to sobie panie, które chcą przyciągnąć uwagę do ładnych nóg czy stóp. Kobiety najczęściej wybierają miejsca takie jak stopa, udo i biodro, natomiast mężczyźni preferują łydki i goleń. Chcesz wykonać sobie tatuaż na nodze? Dobrze trafiłeś/trafiłaś! Jako jeden z salonów tatuażu wykonujemy je z pełnym poświęceniem, profesjonalizmem i dokładnością, tak aby każdy nasz klient zawsze wyszedł od nas zadowolony, a dziarą mógł się cieszyć przez wiele lat. Skontaktuj się z nami, aby dogadać szczegóły, omówić wzór, poznać informacje dotyczące ceny i umówić się na termin. Nie czekaj, napisz i napawaj się nowym nabytkiem na swojej nodze.

WARTO WIEDZIEĆ, ZANIM ZROBISZ TATUAŻ NA NODZE

Noga jest idealną opcją dla tych, którzy nie są całkowicie pewni swojej decyzji odnośnie tatuażu. Taki tatuaż jest łatwy do ukrycia zarówno przed pracodawcą, jak i przed konserwatywnymi krewnymi. Dżinsy, obcisłe rajstopy lub wysokie buty są idealne na te okazje, kiedy nie chcesz afiszować się z taką ozdobą. Tatuaż na nodze wygląda nie tak wyzywająco, jak tatuaż na plecach lub ramieniu. Gładka i gruba skóra pozwala umieszczać tutaj dowolną kompozycję, a jej wygląd jest jaskrawy i naturalny. Miłośnicy malowania ciała, a także artyści, łatwo potwierdzą fakt, że tatuowanie nogi jest jedną z najmniej bezbolesnych procedur. Ponieważ ludzka stopa ma wąskie i szerokie części, w większości przypadków tatuaż jest wykonywany w taki sposób, żeby był w pełni widoczny pod jednym kątem. Nie warto umieszczać tutaj zbyt małych rysunków, ponieważ będą mało widoczne i niezbyt efektywne. Jeśli Twój wzór jest pionową linią, to powinien być ustawiony bez wygięć, aby nie skrzywić wizualnie nogi. Z reguły kompozycje na zewnętrznej stronie nóg wykonuje się symetrycznie na obu nogach. Rada. Nie zaleca się stosowania wzoru z tyłu nogi u osoby, która ma chude i długie nogi, ponieważ każdy obraz tutaj jeszcze bardziej ją zwęża.

POPULARNE WZORY I STYLE

Niezależnie od tego, jak różnorodne są tatuaże na nogach, szkice tych rysunków, z reguły związane są z następującymi tematami. Bransoletki wokół kostek: popularność tej opcji zainicjowała Nicole Richie, projektując odpowiedni rysunek. Rzeczywiście, nogi kobiet, zwłaszcza na obcasach, z pewnością przyciągną uwagę dzięki wytatuowanemu łańcuszkowi, kokardki. Symetryczne kokardki na nogach z tyłu są bardzo popularne wśród dziewcząt, pionowe linie imitujące pończochy to znów czysto żeńska wersja (węże, łodygi, rośliny), latające motyle i kwiatowe ornamenty – te sprawdzone wzory, które nie pozostawiają nikogo obojętnym. Napisy: ten element tatuażu dobrze wygląda na stopie lub kostce. Hieroglify. Skromne lub duże symbole wyglądają równie interesująco na nogach. Mężczyźni preferują tatuowanie na nogach polinezyjskich i celtyckich wzorów, rysunków w stylu tribal i biomechaniki. Ładnie wyglądają na męskiej nodze kompozycje z piratami, czaszkami, drapieżnymi zwierzętami, a także tematy kosmiczne.

MIEJSCE TATUOWANIA

W tej kwestii płeć męska i żeńska różnią się znacznie. Zazwyczaj kobiety wybierają dla swojego tatuażu stopy, biodra lub kostki. A mężczyźni wolą goleń i łydki. Rozmiar wzoru na nodze nie odgrywa większego znaczenia: małe symbole na stopie wyglądają bardzo uroczo i niekonwencjonalnie, a masywny obraz, który widoczny jest spod mini spódnicy, pobudza wyobraźnię każdego obserwatora.

PIELĘGNACJA TATUAŻU NA NODZE

Aby tatuaż goił się szybciej i nie powodował żadnych komplikacji, warto przestrzegać kilku prostych zasad. Tylko naturalna bawełna powinna dotykać gojącego tatuażu. Nie powinno używać się żadnych syntetycznych tkanin, obcisłych dżinsów i rajstop. Zaleca się nie noszenie przez pewien czas butów na wyższym obcasie, zwłaszcza jeśli tatuaż jest wykonany w dolnej części nogi. Oczywiście, przez jakiś czas nie warto kąpać się, opalać i narażać skóry na promieniowanie ultrafioletowe.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

    Follow us on Social Media