Piercing

IMG_0159

Alicia

Piercingiem zajmuję się od 4 lat. Chwilowa zajawka przerodziła się w sposób na życie. Najbardziej lubię pomagać Wam w sytuacjach bez wyjścia i edukować w kwestiach piercingu.

Piercing Warszawa

Witamy w naszym świecie w salonie TattooPoland, w którym wykonujemy piercing twarzy, uszu i ciała. Jeśli lubisz kolczyki i masz już ich kilka lub dopiero zaczynasz swoją przygodę traiłeś/trafiłaś w dobre miejsce. Zrealizujemy dla Ciebie piercing na najwyższym poziomie dbając o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Jeśli boisz się bólu, bo to Twój pierwszy raz nie musisz się stresować! Zawsze staramy się, aby ten zabieg przebiegał jak najmniej boleśnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i portfolio, w którym znajdziesz zdjęcia z wykonanych prac. Chcesz skomplikowanego piercingu? Zrobimy to dla Ciebie, bo nie boimy się wyzwań. Zgłoś się do nas i przekona się na własnej skórze jak profesjonalnie podchodzimy do wykonywania przekłuć. Salon TattooPoland to najlepsze miejsce w Warszawie, w którym piercing to nasza pasja. Znajdziesz tutaj dużo uśmiechu, przyjacielskiej atmosfery i obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy każdą osobę niezależnie od poglądów, koloru skóry i wyznania do skorzystania z naszej usługi piercingu w Warszawie. Napisz do nas lub zadzwoń jeśli masz pytania dotyczące wykonywania przekłuć, zasad bezpieczeństwa i higieny. Odpowiemy z rzetelnością na każde pytanie.

Dobry salon piercing? Tylko TattooPoland! A dlaczego? Ponieważ znajdziesz tutaj profesjonalne doradztwo w kwestii przekłuwania oraz duże zaangażowanie w wykonywanie swojej pracy. Uważnie słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego masz gwarancję, że wyjdziesz od nas z poczuciem zadowolenia i spełnienia. Piercing wykonujemy w sterylnych warunkach, więc masz pewność, że jest bezpiecznie. Używamy jednorazowych narzędzi, przykładając należytą uwagę do czystości. Pracujemy tylko na materiałach wysokiej jakości u sprawdzonych producentów. Wybór naszego salonu piercingu daje Ci gwarancję, że współpraca z nami przebiegnie spokojnie, miło i bezpiecznie. Przekłuwanie trwa do kilku minut ze względu na przygotowania miejsca do przebicia. Do wykonania zabiegu używamy specjalnych szczypiec, które pozwalają na podtrzymanie skóry. Szczypce są zawsze sterylizowane w autoklawie, a igły wenflonowe lub igły iniekcyjne jednorazowe. Pomijając temat bezpieczeństwa i sprzętu sercem naszego salonu są ludzie! Nasz zespół to kreatywni artyści, którzy są doświadczeni i rzetelenie podchodzą do swojej pracy. Każda osoba pracująca w TattooPoland traktuje się jak rodzina, dlatego nie zaznasz tutaj sztywnej atmosfery jak w biurze. Zapraszamy do skorzystania z piercingu i innych usług, które znajdziesz w naszej ofercie.

Follow us on Social Media