TattooPoland

Tatuaż napis na rękę

TATUAŻ NAPIS RĘCE

Decydując się na tatuaż robimy to po dłuższym zastanowieniu. Taka decyzja powinna być przeanalizowana, ponieważ ozdoba ta pozostanie na nasze skórze prawdopodobnie na całe życie. Moda na bezmyślne tatuaże minęła, a teraz ludzie zdobią ciało świadomie, aby i za kilka lat, nie usuwać tatuażu. Bardzo popularnymi tatuażami są napisy w języku łacińskim. Wybieramy cytaty, złote myśli, które są nam szczególnie bliskie. Bardzo często są to słowa znanych myślicieli.

Dlaczego łacina? Łacina — jeden z niewielu języków, który zachował się z czasów starożytnych. Największe umysły ludzkie władały tym językiem, dlatego do naszych czasów zachowało się wiele aforyzmów po łacinie, cieszących się uznaniem i szacunkiem. Popularne są także cytaty w języku hebrajskim czy angielskim.

W Rosji jest stosowany jest w rzadkich przypadkach, na przykład w oznaczeniu terminów medycznych. Ludzie, którzy chcą zrobić sobie tatuaż, chcą aby miał szczególną wartość. Napis w języku łacińskim jest idealny do ukrywania sensu treści przed innymi. Pierwsze debiutanckie zdobienia skóry zawierają zazwyczaj cytaty. Bardzo dobrze wyglądają na nadgarstkach, plecach i obojczykach.

TATUAŻE NA NADGARSTKACH

Bardzo często wykonuje się tatuaże na nadgarstku. Są to bardzo często minimalistyczne rysunki wykonane cienką kreską estetycznymi rysunkami się wybierz wzory kwiatów i roślin na nadgarstku bardzo często też nanosi się również napisy. Jeśli chodzi o tatuaże na nadgarstku można by się zastanawiać czy on bardzo boli jest to sprawa indywidualna zrobienie tatuażu w tej części nie jest na pewno najprzyjemniejszą rzeczą jednakże dla niektórych nie stanowi to problemu.

MINIMALISTYCZNE WZORY

Na rękach wykonuje się różnorodne tatuaże od minimalistycznych drobnych wzorów po duże projekty w intensywnych kolorach często są to motywy etniczne zwierzęce i roślinne wśród małych motywów znajdują się symboliczne elementy można je umieścić na przykład na palcach. miny tatuaże są zawsze modne często wykorzystywany jest tutaj wszelakiego rodzaju kwiaty palmy. Czego się skuteczna że są sexy. Oprócz kwiatowych motywów modne są piórka, wzory Boho, serduszka, ptaki.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

    Follow us on Social Media