Tatuaż na plecach

Tatuaż na plecach

 

Miejscem, w którym naprawdę nie ma granic fantazji artysty, są plecy. Przede wszystkim przyciąga miłośników tatuażu swoim rozmiarem i dość gładką powierzchnią, nakładanie rysunków to sama przyjemność. Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany tatuażami na plecach, sam w dużej mierze tworzysz wartość swoich rysunków, wypracowując rozwiniętą i interesującą kompozycję.

Czasami tworzenie całych kompozycji na dużą skalę trwa miesiące i lata, ponieważ rysunki mogą składać się z setek, a nawet tysięcy małych elementów, a realizacja takiego pomysłu jest pracochłonną i bardzo mozolną pracą. Niektóre osoby wypełniają obraz, który jest później uzupełniany nowymi elementami, rozwija się i pochłania w siebie nowe wartości. Inni wybierają dla swojego arcydzieła oddzielny obszar pleców – łopatkę lub dolną część pleców.

Tradycja nakładania rysunków na tę część ciała istniała nawet wśród starożytnych plemion, którzy używali dużego obszaru do pokrycia barwami wojennymi. Wydaje się, że do dziś użycie całych pleców do tatuażu wskazuje na odwagę i wewnętrzną siłę człowieka, co podświadomie odczytywane jest przez otaczających.

Ponadto uważa się, że rysunki na plecach są w większej mierze przeznaczone dla środowiska posiadacza, a nie dla niego samego, ponieważ będzie on niezwykle rzadko widzieć swoje arcydzieło.

Tatuaż na plecach , wszystkie nasze prace możecie popatrzeć w naszym portfolio

Plusy wybierania tylnego obszaru

● Łatwość rysowania wzoru, równa i gładka powierzchnia.
● Skóra tutaj jest prawie nie zdeformowana przez lata, co oznacza, że ​​twoje arcydzieło przez długi czas nie straci swojego pierwotnego wyglądu.
● Pokazane tu kompozycje są dość łatwe do ukrycia przed wzrokiem otoczenia, jeśli to konieczne, pod koszulką, koszulą lub sukienką.
● Kręgosłup jest idealną osią do tworzenia symetrycznych obrazów.
● Prawidłowe ułożenie obrazu pomoże ukryć wizualnie wiele wad sylwetki.

 

Tatuaż na plecach   Tatuaż na plecach

 

Męskie i kobiece rysunki

Rzeczywiście, na żadnej części ciała wybór obrazów między mężczyznami i kobietami nie różni się tak bardzo, jak na plecach.

Mężczyźni częściej preferują rysowanie na plecach skomplikowanych abstrakcyjnych szkiców, uderzających różnorodnymi szczegółami i poziomem ich opracowania. Głównie za męskie są uważane ogromne obrazy drapieżników w realistycznym designie: wilki, smoki, niedźwiedzie, lwy, tygrysy itp. Biomechanika, stara szkoła i plemię zdobią plecy ogromnej rzeszy przedstawicieli płci silniejszej.

Dziewczyny często dążą do podkreślenia pięknych stron sylwetki swoimi rysunkami. Tak więc linie, trzciny roślin, węże i napisy wzdłuż kręgosłupa podkreślają eleganckie wzory posiadaczki tatuażu.

Popularne są również symetryczne skrzydła na łopatkach, kwiatowe ornamenty na dolnej części pleców i nigdy nie starzejące się gwiazdy, motyle i kwiaty. Animowane postacie lub czarne koty są klasycznie umieszczane na łopatkach.

Indyjskie, celtyckie, japońskie, polinezyjskie motywy wyglądają równie korzystnie na plecach obu płci.

Jak widzisz na plecach można przedstawić wszystko, czegokolwiek chcesz, a unikalne szkice opracowane właśnie przez ciebie na pewno zasługują na wiele ciekawych widoków.

Tatuaż na plecach - Tattoo warszawa Salon tatuażu