Tatuaż na plecach - Tattoo warszawa Salon tatuażu
sidearea-image
Nasze kontakty
ul.11listopada 62 Warszawa
+48577948385
Obukhowskiytattoo@gmail.com

Tatuaż na plecach

Tatuaż na plecach

Tatuaż na plecach na swoje położenie – jedne z najbardziej popularnych. I, jeśli niedawno je robili głównie mężczyźni, dziś takie tatuaże decyduje wiele przedstawicielek płci pięknej, tak jak właśnie na plecach można stworzyć całe dzieło sztuki.

Praktycznie wszystkie artyści mówią, że lubią pracować z szeroko zakrojonymi celami. Ale damskie tatuaże na plecach podobają się nie tylko mistrzowie, ale i tym, kto ich wybiera, ponieważ mają one wiele zalet.
Należą do nich:
1. Szeroka powierzchnia pleców — jest to największa część ciała, która ma stosunkowo gładkiej powierzchni, dlatego kobieta może wybrać dowolny rysunek.
2. Elastyczność powierzchni – mięśnie i skóra na plecach praktycznie nie zmieniają się wraz z wiekiem, czyli okres «życia» wykonanego tatuażu będzie długa.
3. Mięśniowa grupa – na plecach znajduje się grupa mięśni, które są łatwe do opracowania, a tatuaż na wytłaczanych mięśni wygląda naprawdę pięknie.
4. Uniwersalna powierzchnia – sobie strój kąpielowy lub strój, dający plecy, kobieta będzie wyglądać bardzo nietypowo, ale w razie potrzeby, dowolny tatuaż na tej części ciała można łatwo ukryć.

Poza tym, tylko na plecach można osiągnąć idealnej symetrii, tak jak kręgosłup pozwala wyśrodkować obrazek. Tak, poprzez tatuaż skrzydła na plecach, kobieta może być pewna, że utwór jest zbudowany harmonijnie i prawidłowo.

 

Wady tatuaże na plecachOprócz zalet, ma tego rodzaju tatuażu i kilka wad, które należy wziąć pod uwagę przed nałożeniem obrazu. Należą do nich:
1. Czasochłonna – oczywiście, tatuaże napisy na plecach robionych na szybko, na ich pełne nakładanie konieczne jeden-dwa razy (w zależności od wielkości i złożoności obrazu), ale kolorowe, starannie wykonane tatuaż dużej ilości – to zawsze bardzo dużo czasu i pracy.
2. Trudny dostęp — dbać o tatuaż na plecach, zwłaszcza w pierwszych dniach po jej nałożeniu, jest dość trudne, kobiecie potrzebna będzie pomoc.
3. Nieprzyjemne odczucia – proces nakladania rysunku zawsze nieprzyjemny, ale nakładanie tatuażu w okolicy kręgosłupa, żeber i łopatki powoduje u większości przedstawicielek płci pięknej wiele bolesnych doznań.
I najważniejsze: kobiecie, która zrobiła taki tatuaż, będzie bardzo trudno najniższej podziwiać.

Tatuaż na ramieniu