Tatuaż na ramieniu Tattoo warszawa Salon tatuażu
sidearea-image
Nasze kontakty
ul.11listopada 62 Warszawa
+48577948385
Obukhowskiytattoo@gmail.com

Tatuaż na ramieniu

Tatuaż na ramieniu

Tatuaż na ręce — to jedna z najstarszych opcji tatuażu. Jeszcze tysiący lat temu rysunki na rękach robili sobie wojownicy, kapłani, szamani. To oznaczało, status społeczny, rysunki wzywali przychylność duchów i dawały szczęście. Dziś wiele z tych wartości straciły swoją aktualność, ale ręka nadal pozostaje jednym z najbardziej popularnych miejsc do zrobienia tatuaż.

Tatuaż na prawej lub lewej ręce robią sobie kobiety i mężczyźni w różnym wieku i pozycji społecznej. Jedną z popularnych opcji jest tzw. rękaw, czyli rysunek, zajmuje całą rękę. On daje największe pole do popisu dla wyobraźni i wygląda jak najlepiej.
Jeśli chodzi o ból doznań w trakcie rysowania, to ona tu jest poniżej średniej. Pod skórą ręce znajduje się duża ilość mięśni, jest warstwa tłuszczu, więc będzie bolało, trochę.

h1-img-2 h1-img-2

Co, gdzie i dlaczego tatuuja
Znaczenie tatuaż na ramieniu, w dużej mierze zależy od konkretnego miejsca. Tak, rysunek na przedramieniu — to przejaw oryginalności i podpowiedź na zbiornik charakteru, a na nadgarstku — bardzo odważny krok i możliwość przyciągnąć uwagę. Damskie i męskie opcje tatuaże na rękach, jak i na innych częściach ciała, różnią się od typu obrazu. Faceci wolą wypełnić obrazu drapieżnych zwierząt, płomień, techniki. Dziewczyny wolą bardziej błahych rysunki, romantyczne symbole lub zabawy zwierząt.

 • Oto kilka popularnych tatuaży na ramieniu i ich wartości:
  • Języki ognia — porywczy charakter, ognista natura.
  • Pysk drapieżnego zwierzęcia — agresja, wściekłość, dążenie do celu.
  • Anioły, skrzydła, pióra — wolność, drążek do podróży, czystość, lekkość.
  • Serduszka, kokardki, kotki — popularne wśród dziewczyn zdjęcia symbolizujące zabawy.
  • Rysunki technicznego charakteru nieszablonowe myślenie, kreatywność.
  • Ozdoby lub etniczne wzory — dobra fantazja, oryginalność.

Jak dbać o tatuaż
Planując zrobić tatuaż na ręce, należy pamiętać, że niektóre jej części mogą ulec deformacji z upływem czasu, na przykład przez zwiększenie objętości mięśni. Więc opracować szkic trzeba z oczekiwaniem na to, co z czasem rysunek trzeba będe modyfikować i aktualizować. Jeśli wypełnia rękaw, proces gojenia może być na tyle długi, w tym czasie nie wolno przeciążać ręki.

Tatuaż na nodze