TattooPoland

Tatuaż na nadgarstku

Historia tatuażu

Historia tatuażu sięga wielu tysięcy lat, od chwili, gdy człowiek zaczął żyć w społeczeństwie z innymi ludźmi. Najstarsze tatuaże zostały znalezione badaczami egipskich grobowców i piramid. Tatuaż, we wszystkich czasach, zazwyczaj наносилась nie tylko jako dekoracyjne ozdoba na ciele, ale i była w niektórych przypadkach znak rodzaju totemu, plemienia.

PIERWSZE TATUAŻE W ROSJI

Można było dowiedzieć się społeczną przynależność jej posiadacza. Również uważano, że tatuaż może upoważnić jej właściciela magiczną moc. W ten sposób, przodkowie wietnamczyków, chcąc uciec przed atakami zwierząt morskich, ułożone na swoje ciała tatuaż przedstawiający smoka. Pierwsze tatuaże w Rosji W Rosji, historia tatuażu zaczyna swoje pochodzenie z tradycyjnej sowieckiego obozu i armii tatuaż, do tej pory stanowi większość wśród wszystkich. Wygląd więziennych tatuaży bierze swoją przeszłość historyczną z obozów i więzień, to właśnie tam narodziła się specyficzna tatuaż-kultura. Motywy i sceny więzienne tatuaże były różne, od malowideł do imitacji słynnego włoskiego malarza Leonarda Da Vinci. Armii tatuaż bardziej zrozumiałe, tak jak to przedstawia zazwyczaj rodzaj wojsk, rok służby, grupa krwi. Kotwice, żagle lub mewy – te флотские tatuaż, w zasadzie, robili sobie marynarze, wykorzystując w nich morskiej styl. W ciągu ostatnich kilku lat tatuaż w naszym kraju ulega coraz większej wpływ krajach wschodu i Zachodu. W tatuażu z czasem pojawiło się wiele kierunków i stylów, o których wcześniej u nas nie było wiadomo. Wraz z pojawieniem się nowego gospodarczego i politycznego w kraju pojawiła się nowa estetyka i etyka. Na dzień dzisiejszy dzieje się dosłownie prawdziwy wybuch popularności tatuaż. Do salonów tatuażu przychodzą ludzie w różnym wieku, różnych zawodów, pozycji społecznej i zamawiają tatuaże w różnych rozmiarach i stylach, w różnych częściach ciała. Popularnością najbardziej cieszą się różnego rodzaju obrazy znaków, ornamentów, fantastyczne postacie i potwory, jakieś kolaże z realnych lub fantastycznych roślin. Wśród młodych ludzi oczywiście najbardziej cieszy się popularnością ozdobny tatuaż. Ozdobny tatuaż odbywa się w dowolnym stylu, w zależności od życzenia jej przyszłego właściciela i zazwyczaj nie ponosi żadnych informacji o nim, wykonując tylko funkcję dekoracji. W takich tatuaż zaangażowane анималистические historie w postaci zdjęć zwierząt, owadów, ryb, ptaków, a także motywy roślinne, związane ze światem roślin(np. roślin ozdobnych). Zdarza się, że spotykają się ciekawe tatuaże w stylu „biomechaniki”, gdzie są używane w połączeniu ciała i maszynowe elementy.

ETNICZNE TATUAŻ

Etniczne tatuaże kojarzą się z ozdoby kultur różnych narodów świata. Na przykład, mogą to być znaki chińskie, orientalne wzory lub indyjski tatuaż. Wiele ludzi oddają swoją sympatię w stronę graficznych konturowych rysunków w stylu „czarna fala”, ale większą popularnością cieszą się japońskie i celtic tattoo. Etniczne tatuaże Erotyczne tatuaże zwiększają seksapilu ciała. Wszelkiego rodzaju erotyczne zdjęcia, obrazy i napisy są stosowane najczęściej w okolicy miejsc intymnych i obszary narządów płciowych – ramię, pierś, sacrum, chrząstek i tak dalej. Płeć męska jest często татуирует biceps i ramię okrągłe ozdoby. Można zauważyć, że wcześniej kultura tatuażu w naszym kraju była absolutnie męski, jednak teraz coraz częściej aktualne native tatuaż staje i płeć żeńska. To akurat jest związane w dużej mierze z tatuażami erotycznego charakteru.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

    Follow us on Social Media