TattooPoland

Piercing Warszawa

Co to jest body piercing?

To forma ozdabiania ciała, która polega na przekłuwaniu ciała w specyficznych miejscach i wprowadzeniu kolczyka wykonanego z tytanu, teflonu lub bioplastu. Po wygojeniu można zastosować biżuterię ze stali chirurgicznej i kolczyk, który nam bardziej odpowiada. Ze względu na dość radykalną formę jaką jest piercing zalicza się to do praktyk modyfikacji ciała. Przekłuwanie przeważnie trwa kilka minut, a samo przekłucie skóry dosłownie kilka sekund. Do wykonania przekłucia używa się sterylnych szczypiec, które podtrzymują fałdy skóry oraz igły wenflonowej lub iniekcyjnej. Jeśli spotkasz się z wykonywaniem piercingu za pomocą pistoletu radzimy uciekać jak najdalej się da. Ta metoda nie jest polecana ze względu na możliwość poważnego uszkodzenia i wystąpienia komplikacji. Pistolet zamiast przekłuwać tkankę rozszarpują ją co bardzo utrudnia gojenie się albo całkowicie wyklucza. Bardzo często zostają brzydkie blizny. Ponadto pistolet jest narzędziem, które trudno poddać sterylizacji w autoklawie więc nigdy nie ma się pewność, że rana nie zostanie zainfekowana. Jeśli chcesz uniknąć takiego ryzyka zgłoś się do profesjonalnego studia piercing Warszawa TattooPoland! My używamy igieł i przestrzegamy wszystkich zasad higieny i bezpieczeństwa w pracy. Masz, więc gwarancje, że wszystko przebiegnie pomyślnie i bez komplikacji.

Piercing Warszawa w TattooPoland

Modyfikacje ciała takie jak piercing cieszą się popularnością od wielu lat na całym świecie, a sięgają czasów starożytnych. Choć wtedy ozdabianie ciała biżuterią miało szczególną symbolikę dziś decydujemy się na to, aby się wyróżnić. Istnieje bardzo dużo możliwości piercingu, więc każdy może wybrać coś co będzie do niego pasować. Z piercingu najczęściej korzystają młodzi ludzie, ale są też wyjątki w osobach starszych. Niektórzy w taki sposób wyrażają siebie, swój charakter i osobowość a inni traktują to jako biżuterie. Piercing Warszawa w TattooPoland to zakres usług od klasycznych kolczyków w uszach, po kolczyki na twarzy i przekłucia w strefach intymnych. Jeśli chcesz wzbogacić swój wygląd o piercing zapraszamy do naszego salonu!

Czego możesz się spodziewać w Piercing Warszawa TattooPoland?

Jeśli chcesz nas odwiedzić możesz skorzystać na samym początku z darmowej konsultacji, na której ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące przekłucia, przebiegu zabiegu, zastosowania znieczulenia i wszystkiego czego dotyczy piercing. Osoba wykonująca usługę z chęcią odpowie każde Twoje pytanie i opowie jak należy pielęgnować miejsce przekłucia. W piercing Warszawa TattooPoland stawiamy na bezpieczeństwo i zdrowie naszego klienta, dlatego wszystkie narzędzia zostają sterylizowane 3 razy. Miejsce pracy jest dezynfekowane po każdej osobie, a piercer wykonuje zabieg tylko w jednorazowych rękawiczkach. Pamiętaj, że osoba wykonująca przekłucie musi bezwzględnie je posiadać! Igły, które są używane otwierane są przy kliencie. W TattooPoland Piercing Warszawa zabieg wykonujemy osobom pełnoletnim, a dzieciom poniżej 18 roku życia za zgodą opiekuna prawnego. Nie obsługujemy osób pod wpływem alkoholu bądź innych używek. U nas możesz liczyć na przekłucia wykonywane bezpiecznie przy użyciu wysterylizowanych narzędzi w autoklawie najwyższej jakości. Zawsze zostajemy do dyspozycji klienta po wykonaniu przekłucia, aby każdy wiedział, że można liczyć na naszą pomoc, doradztwo i wsparcie. Salon został wyposażony w najwygodniejsze fotele i przytulne wnętrze, aby zabieg był komfortowy dla Ciebie. Piercing Warszawa w TattooPoland to gwarancja zdrowia i zadowolenia, bo cały czas podnosimy jakość wykonywanych usług.

Nasi piercerzy w TattooPoland

W naszym salonie możesz spodziewać się wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonają przekłucie na najwyższym poziomie. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają naszym piercerom na zabieg bez powikłań i pożądanych sytuacji. Pomogą Ci oni dobrać odpowiednią biżuterię i wyjaśnią jak dokładnie będzie wyglądać zabieg oraz jak należy dbać o przekłute miejsce. Dostaniesz informacje jakich produktów odkażających używać, aby proces gojenia się był sprawniejszy.

Jak wygląda pielęgnacja świeżego przekłucia?

Tak naprawdę sposób w jakim pielęgnuje się przekłucie zależy od jego miejsca. Kolczyk w jamie ustnej wymaga regularnego płukania jamy płynami o właściwościach antybakteryjnych i antyseptycznych po każdym posiłki i przed snem. Kolczyki w pozostałych miejscach wymaga przemywania ich wodą z łagodnym mydłem. Istotne jest to, aby za każdym razem bardzo dokładnie wypłukać preparat do przemywania piercingu i jego osuszenie. Jeśli szukasz profesjonalnego miejsca piercing Warszawa to wybierz TattooPoland! Zgłoś się do nas i bądź posiadaczem wymarzonego kolczyka już dziś. Jeśli nie jesteś pewny/pewna jakiego kolczyka wybrać nasz pracownik pomoże Ci w jego wyborze oraz wyjaśni czym dokładnie różnią się poszczególne przekłucia i jak wygląda gojenie się. Zadzwoń do nas lub napisz e-mail z pytania, a odpowiemy na nie wszystkie jak najlepiej jak potrafimy.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

    Follow us on Social Media