Tatuaż rękawy

Kiedy rozmawialiśmy o tym, jak i jak zdobyć rękę, od niechcenia wspomnieliśmy o tatuażu rękawa. Następnie ustalono, że jest to rodzaj wzoru, który pokrywa cały obszar wokół przedramienia lub barku. W rzeczywistości jest to dość duża konwencja, chociaż w większości przypadków rękaw wygląda w ten sposób.

Zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet jest to jedna z najpopularniejszych opcji tworzenia obszernego tatuażu, który podkreślałby indywidualność i wyróżniał się z tłumu. Przeanalizujmy szczegółowo każdą z formacji.

Wizualnie, dłoń można podzielić na 4 części. Przez liczbę pomalowanych części i określić rodzaj rękawów tatuaż. Moim zdaniem istnieją dwa najpopularniejsze i najbardziej popularne formaty:

Długi rękaw – ręka w tym przypadku jest całkowicie zapchana, od ramienia do nadgarstka
Półrękawki – od ramienia do łokcia lub od łokcia do nadgarstka
Ćwiartkowe rękawy – połowa ramienia lub przedramię

Jak nietrudno zgadnąć, dodatkowo możesz wybrać rozmiar ¼ i ¾, jednak w rzeczywistości jest to tylko formalność. Możesz całkowicie dowolnie określić na swojej dłoni miejsce, w którym znajdować się będzie przyszły rękaw. Zgodnie z moimi spostrzeżeniami, dla dziewcząt rękaw tatuażowy jest częściej wybierany w ilości 1/2, dla mężczyzn dłuższy rękaw i ¾ są bardziej charakterystyczne. Chociaż jest to tylko konwencja, w rzeczywistości nie ma żadnych reguł.

Inną interesującą obserwacją jest to, że często rękaw składa się z obrazów, które nie są połączone ze sobą. To dlatego, że początkowo różne tatuaże zostały zadane w różnych obszarach ręki, które następnie zostały scalone w jedną wspólną fabułę.

Oczywiście, w przypadku rękawów tatuażowych pożądane jest stworzenie wspólnej fabuły, obrazu, motywu i nastroju. Może to być biomechanika, kosmofizyka, obraz historyczny i tak dalej. Szczególnie chcę podkreślić rękaw w stylu blackwork – całkowicie zaciemniona część ramienia. Czarne rękawy są również robione przez tych, którzy chcą zamknąć swoje poprzednie tatuaże. Jednak przekonaj się sam!

Męskie rękawy z tatuażami

Uważa się, że w przypadku tatuaży mężczyźni częściej eksperymentują, testują siebie i swoje ciało w nowych kierunkach. Dziewczęta z kolei częściej podążają już utartym szlakiem, wybierając bardziej konserwatywne i tradycyjne motywy przy wyborze fabuły. W związku z tym, męskie rękawy tatuaż czasami zaskakują, szokują i zadziwiają wyobraźnię swoją wyjątkowością.

Niedawno styl polowania na śmieci był mało znany wśród mas, kilka zdecydowało się na obszerną pracę w dovorki i tak dalej. Dzisiaj chłopaki udaje się wcielić w życie niesamowite pomysły na ich ręce, których niewielka część znajduje się w naszej galerii zdjęć i szkiców tatuażowych rękawów dla mężczyzn.

Nawiasem mówiąc, to zabawne, ale dzisiaj można znaleźć całkiem zabawną rzecz w Internecie – jednorazowe tatuażowe rękawy. Ten film, który ubiera się jak ubrania i wygląda jak tatuaż. Prawdopodobnie są popularne wśród ludzi, którzy chcą stworzyć obraz na świąteczne wydarzenie lub spotkanie z przyjaciółmi. Co myślisz o takich rzeczach? Napisz w komentarzach!

Tatuaż rękawy Tatuaż rękawy

  nasze studio