Usuwanie Blizn i Rozstępów

Laser Pikosekundowy Picoplus Lutronic: Rewolucyjna Technologia w Usuwaniu Blizn i Rozstępów
Dzięki innowacyjnej technologii i wyjątkowej skuteczności, jest on liderem w dziedzinie usuwania niechcianych Blizn i Rozstępów
 
Dlaczego Wybrać Laser Picoplus Lutronic?
Najnowocześniejsza Technologia: Laser Picoplus Lutronic wykorzystuje ultrakrótkie impulsy pikosekundowe, co oznacza niezrównaną precyzję i skuteczność w usuwaniu Blizn i Rozstępów

Minimalizacja Ryzyka Uszkodzeń: Krótszy czas trwania impulsu oznacza mniejsze ryzyko uszkodzenia skóry otaczającej Blizny i Rozstępy.

Komfort Sesji: Dzięki precyzji i szybkości działania, sesje Blizn i Rozstępów tają się mniej bolesne, a okres rekonwalescencji zostaje skrócony

Jak przygotować się do zabiegu

Zaniechać leków światłouczulających.

Wystrzegać się kosmetyków z kwasami i retinolem na obszarze zabiegu.

Unikać peelingów na skórze.

Nie opalać się i nie stosować samoopalacza

Jak wygląda zabieg

Osoba wykonująca zabieg dobiera odpowiednią moc urządzenia uzależniając od razmiaru  i wielkości blizny , a także indywidualnych cech pacjenta.
W trakcie zabiegu, można odczuwać lekkie mrowienie lub uczucie ciepła na skórze. Zazwyczaj jest to dobrze tolerowane, ale jeśli doświadczasz dyskomfortu, poinformuj specjalistę.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

5-30 minut

CZAS REKONWALESCENCJI

14-30 dni

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

4-6 serij

EFEKT WIDOCZNY PO

2-4 sesjach

Usuwanie blizn i rozstępów za pomocą piko-sekundowego lasera to skuteczna procedura w dermatologii i kosmetologii. Ten typ lasera działa na zasadzie generowania ultrakrótkich impulsów o długości picosekundy 450ns.

 1. Przygotowanie pacjenta:

  Pacjent może być poproszony o założenie okularów ochronnych, aby zabezpieczyć oczy przed promieniami laserowymi.

 2. Ustawienie parametrów lasera:

  Kosmetolog dobiera odpowiednie parametry lasera (np. długość fali, moc impulsu) w zależności od typu skóry i rodzaju blizn.

 3. Działanie lasera:

  Promienie laserowe penetrują głębokie warstwy skóry, stymulując procesy naprawcze i produkcję kolagenu.

 4. Odczuwany dyskomfort:

  Pacjent może odczuć lekkie mrowienie lub pieczenie podczas działania lasera, jednak zastosowanie znieczulenia miejscowego zmniejsza to uczucie.

 5. Przebieg po zabiegu:

  Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i opuchlizna, które zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni.

 6. Seria zabiegów:

  W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, konieczne może być przeprowadzenie serii zabiegów, aby osiągnąć pożądane rezultaty

 

EFEKTY ZABIEGU

Zaczerwienienia i Opuchlizny: Normalne reakcje skóry po zabiegu. Odczuwania Ciepła lub Mrowienia: Podczas zabiegu, możliwe jest odczuwanie delikatnego ciepła lub mrowienia. Powstawania Strupków lub Skorup: Skóra może wytworzyć strupki lub skorupy w miejscu usuwania blizny . Zmniejszenia Widoczności Blizny. Blizna staje się mniej widoczna w miarę kolejnych sesji.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Blizny pourazowe Blizny potrądzikowe Blizny pooperacyjne Blizny rozstępów Blizny po zabiegach medycyny estetycznej Blizny po tatuażach

ZALECENIA POZABIEGOWE

Unikaj słońca i używaj kremu z filtrem UV. Nie stosuj agresywnych kosmetyków ani peelingu. Unikaj gorących kąpieli i sauny. Stosuj delikatne produkty do pielęgnacji skóry. Regularnie nawilżaj skórę.

PRZECIWSKAZANIA

Ciążę i karmienie piersią. Aktywną infekcję skórną. Świeżą opaleniznę. Historię powikłań po zabiegach laserowych. Nadwrażliwość na światło lub skłonność do keloidów. Stosowanie niektórych leków lub substancji. Zaburzenia skórne lub choroby autoimmunologiczne.

1 Zabieg 1 Zabieg Pakiet 4 zabiegów
Blizna do 10 cm 600zł 1920zł 2400zł
Blizna do 40 cm 1300zł 4160zł 5200zł
Blizna oparzeniowa 10 cm x 10 cm 660zł 2110zł 5200zł
Blizna oparzeniowa 4 x 10 cm x 10 cm 1800zł 5760zł 7200zł
Blizny potrądzikowe – twarz 1600zł 5120zł 6400zł
Rozstępy – obszar 10 cm x 10 cm 600zł 1920zł 2400zł
Rozstępy – obszar 4 x 10 cm x 10 cm 1800zł 5760zł 7200zł
Umów wizytę

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat wybranego zabiegu? Masz wątpliwości, który z nich byłby dla Ciebie najodpowiedniejszy? Skontaktuj się z nami!
Opisz krótko swój problem i oczekiwane efekty, a także, jeśli to możliwe, dołącz zdjęcia. Dzięki tym informacjom pomożemy Ci wstępnie określić, który zabieg może być najlepszy dla Ciebie!

  Follow us on Social Media