TattooPoland

Poznaj nas

Nasza historia

Jesteśmy renomowanym studiem tatuażu Syndicate Tattoo w Warszawie. Odwiedź nas i zaprojektuj razem z nami swój wymarzony tatuaż lub sprawdź nasze portfolio, aby dowiedzieć się więcej o naszych artystach.

Studio tatuażu

Jesteśmy profesjonalnym studiem tatuażu, które działa na Polskim rynku od wielu lat. Dla naszych klientów oferujemy realizację oraz wykonanie projektów z dbałością o najmniejsze detale oraz laserowe usuwanie tatuaży. Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi są w 100% bezpieczne oraz wykonywane w odpowiednich warunkach. Z nami masz gwarancję jakości oraz satysfakcji, która na lata będzie towarzyszyć Twojemu nowemu tatuażowi.

Profesjonalny tatuaż

Wybór salonu tatuażu musi odbywać się w sposób odpowiedzialny. Zwłaszcza, jeśli to twój pierwszy tatuaż. Oferujemy usługi naszego studia, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje bezpieczne i prawie bezbolesne zabiegi.

Usuwanie laserem

Podczas usuwania tatuaży liczy się każdy szczegół, jest do delikatny zabieg. Również jego lokalizacja jest istotna. Zapewniamy usuwanie tatuaży nowoczesnym laserem, w pełni bezpiecznie i higienicznie. A co najważniejsze skuteczne.

Własny projekt

Chcesz zamówić oryginalny szkic tatuażu, bo nie chcesz bazować na ogólnodostępnych szablonach? Chcesz coś oryginalnego, wyróżniającego się i oddającego twój charakter? Zgłoś się do nas, zrobimy co w naszej mocy!