Tatuaż na szyi

Tatuaż na szyi dla odważnych dziewczyn i chłopaków

Tatuaż na szyi – stylowe i piękne, jednak obraz i miejsce trzeba wybierać starannie. W artykule podpowiadamy, jaki obraz będzie bardziej udany, oferując zdjęcia i szkice tattoo na kark dla dziewczyn i chłopaków.

Czy boli zrobić?
Szyja jest uważana za jedną z bolesnych obszarów, szczególnie w przedniej części i w zakresie kręgów. Skóra jest cienka, z nerwowe i prawie bez tkanki tłuszczowej, która tłumi nieprzyjemne odczucia. Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na jakość tatuażu, bezpieczne gojenie się rany i stopień progu bólu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zrozumieć powody, dla których chcesz tatuaż.
Jeśli chcesz, aby tatuaż odzwierciedla swoją istotę, pomyśl o rzeczach, które cię inspirują, czy mają dla ciebie szczególne znaczenie.

W wigilię nie wolno spożywać alkoholu, leki, które podnoszą lub obniżają ciśnienie.
Upewnij się, że nie masz cukrzycy, chorób serca i chorób skóry.
Zawsze przyjdź do mistrza w dobrym nastroju i nie zapomnij, aby się wyspać.
Jeśli artysta wystarczająco doświadczony, w obecności tylko wysokiej jakości i nowe narzędzia, odczucia są praktycznie bezbolesne. Obraz na tym odcinku ciała prawie zawsze jest stosowana w dwóch sesji, należy wziąć to pod uwagę. Obecność pieprzyka nie jest problemem dla mistrza: umiejętnie ją ogrywa, wybierając najbardziej dobry kąt obrazu.

Tatuaże dla dziewczyn na karku

Tatuaż na szyi u dziewczyn wygląda elegancko i seksownie. Urok i kobiecość nadają schludny rysunki, wzory, podpisu lub dobrze zrobione znaki (od siebie radzę się kilka razy zastanowić zanim zrobisz ostatnia). Najważniejsze jest to, aby obraz nie był błotny i zbyt barwny, inaczej będzie wyglądać brzydko.
Tatuaż wygląda dobrze na swan szyi cienki i długi, zwłaszcza na bocznej i tylnej części. Jeśli dla wybranego utworu będzie mało miejsca, można przedłużyć ją do klatki piersiowej, ramieniu lub plecach.
Według statystyk dziewczyny wolą wypełnić kwiaty, nuty, ptaków i motyli, które oryginalnie prezentują się w duzym formacie.

Tatuaż na szyi z tyłu, którego zdjęcia można zobaczyć w galerii, wielu mężczyznom się podoba bardziej niż na przedniej części. Ciemno-szare kwiaty w celtyckim stylu wyglądają delikatnie i efektywnie, a geometryczne kształty reprezentują ruch. Włosy powinny być ani zbyt krótkie lub co najmniej do ramion, aby łatwo połączyć w wiązki i otworzyć głowę z płynnego obrazu.
U każdego znaku swój głęboki sens i potężna energia, dlatego lepiej stosować napis z poszukiwanych znaków, a nie szukać coś super oryginalnego.
Imitacje biżuterii stały się popularne niemal na równi z nagraniami przemówień, cyframi-talizmany. Piękna imitacja koronek kołnierzykiem lub naszyjnik nadaje się pod garnitur lub sukienkę. Zwykle obraz zaczyna się od przedniej części szyi lub karku i opada do klatki piersiowej i ramion.
Tatuaż na karku dla dziewczyn z boku wygląda atrakcyjnie. Często zadają obraz błękitnego lotosu, co oznacza mądrość i spokój. Władzy dziewczyny zatrzymują swój wybór na drapieżnych zwierząt i smokach. Przy czym w ostatnim czasie bardzo wiele osób wybiera obrazu w akwareli!

Skomplikowane wzory na bokach optycznie wydłuża szyję. Miłośnik głębokiego dekoltu nadaje symetryczny obraz motyla, czaszki lub skrzydeł w tej strefie. Taki tatuaż wygląda bardzo atrakcyjnie.

Tatuaż na szyi dla mężczyzn

Mężczyźni mają tendencję do obrazów, symbolizujące trwałość, siłę, wytrzymałość i odwagę. Najczęściej są nadziewane obrazy zwierząt, czaszki w różnych odmianach, płomień, zdjęcia azjatyckich motywów.
Mężczyźni wolą nakładać tatuaż na szyi z tyłu lub wokół niej. Często są one nadziewane rysunki obwodów, zamiast prawdziwych złotych ozdób.
Konserwatywni ludzie ze spokojnym charakterem, wolą tatuaż z głębokim sensem. Są one często wybierają etniczne wzory, które są zrozumiałe tylko posiadaczowi, a także krzyże i wizerunki świętych.
Istotne polinezji tatuaże, które wyglądają jak ciężka, ale efektywnie i może być aplikowany na każdą część szyi, schodząc do ramienia i przedramienia. W ich sens kształtuje życie człowieka i mocne strony jego charakteru. Polinezji elementy powszechne wśród płci pięknej. Szczególnie księżyc – symbol kobiecości. Węże i jaszczurki także powszechne w żeńskich obrazach i symbolizują adaptację

do wszelkich sytuacjach życiowych i dają właściciele długowieczność.

Męski tatuaż na szyi z boku nadziewane częściej, niż na karku. Silna połowa preferuje obraz drapieżnych zwierząt i ptaków. Często można spotkać na ciele rysunki mitycznych bohaterów lub kody kreskowe. Anatomiczne zmiany tatuaż nie jest istotne, tak, jak wyglądają zbyt wyzywająco i agresywnie. Na takim zdjęciu realistycznie prześledzić każdy kapilara, tętnica i żyły podskórnej tkanki budowy ciała.
Męskie tatuaże na szyi najlepiej dobierać starannie, należy skonsultować się z mistrzem, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły i nie przeliczyć się z symboliką.

Tatuaż na szyi – Salon tatuażu zrób tatuaż TattooPoland