TattooPoland

Tatuaż na szyi

TATUAŻ NA SZYI DLA ODWAŻNYCH DZIEWCZYN I CHŁOPAKÓW

Już od kilku lat tatuaże nie budzą, aż tak wielkich emocji jak kiedyś. Jednak dziary takie jak na szyi wciąż są mało popularne zwłaszcza w naszym kraju. W sumie nic w tym dziwnego, ponieważ trudno je ukryć, a nawet w XXI wieku znajdują się takie miejsca, gdzie widoczne tatuaże nie są zbyt mile widziane. Jeśli jednak nie boisz się rzucać w oczy już z daleka to tatuaż na szyi będzie świetnym pomysłem. Jest to miejsce nadal specyficzne i wzbudza kontrowersje, ale nie da się zaprzeczyć, że dobrze wykonany będzie pięknym i stylowym arcydziełem. Przed udaniem się do studia i wykonaniem tatuażu bardzo ważne jest przeanalizowanie i zastanowienie się nad wzorem i konkretnym miejscem na szyi gdzie chcemy go zrobić. Tatuaż na szyi może być z przodu, z tyłu bądź po prawej i lewej stronie szyi. Jeśli chodzi o wzór to zdecydowanie warto, aby dziara na szyi odzwierciedlała istotę. Pomyśl, więc o rzeczach bądź sytuacjach, które Cię inspirują albo są szczególnie dla Ciebie ważne. Szyja uważana jest za jeden z najbardziej bolesnych obszarów, szczególnie w przedniej części i okolicach kręgów. Niestety to prawda, więc osoby, które mają niski próg bólu muszą się przygotować na to, że będzie to bolało. Dlaczego tak jest? Ponieważ na szyi skóra jest cienka, mocno unerwiona i prawie bez tkanki tłuszczowej. Co ciekawe w minionych stuleciach tatuaż w okolicach szyi świadczył o przynależności do określonej grupy. W taki sposób członkowie rozpoznawali się wzajemnie, a chodziło tutaj np. o marynarzy, wojowników albo przestępców, którzy zostali skazani wyrokiem sądu. Pamiętaj, że tatuaż na szyi i jego znaczenie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie: od pasji, upodobań i przekonań.

TATUAŻE DLA DZIEWCZYN NA KARKU

Jak już wcześniej zostało wspomniane tatuaż na szyi to dość kontrowersyjne miejsce, lecz wiele pań tak czy siak decyduje się właśnie tam na dziarę. Tatuaże na szyi u dziewczyn mogą wyglądać zarówno elegancko, jak i seksownie, a jeśli chcesz podkreślić swoją urokliwą naturę fajnie tutaj sprawdzą się delikatne rysunki, napisy, małe wzory i znaki. Pamiętaj, aby bardzo dobrze zastanowić się nad wyborem wzoru. Tatuaż na szyi u dziewczyn nie powinien być raczej zbyt barwne może to wyglądać za agresywnie (choć i są tego zwolenniczki). Wszystko tak naprawdę zależy od charakteru i pewności siebie danej osoby. Według statystyk najczęstszymi wzorami wybieranymi przez panie to kwiaty, ptaki, motyle czy nuty w większych formatach. Ciemno-szare kwiaty w celtyckim stylu wyglądają delikatnie i efektywnie, a geometryczne kształty ciekawie i oryginalnie. Innymi wzorami, które często można spotkać na damskich szyjach to imitacja biżuterii w formie koronki, naszyjników czy kołnierzyków. Taki tatuaż na szyi świetnie podkreśli sukienka lub bardziej formalne ubranie. Miłośniczki głębokich dekoltów polubią za to symetrycznego motyla, czaszkę czy skrzydła. Tatuaż na karku dla dziewczyn to kolejna opcja, a zagościć tam może np. błękitny lotos, który oznacza mądrość i spokój. Dziewczyny, które zarażają ognistym temperamentem mogą skusić się na smoka czy drapieżne zwierzęta. Co ciekawe dziara na karku jest mniej bolesna niż w innych częściach szyi, więc może jednak warto skusić się właśnie na to miejsce? Przynajmniej na swoją pierwszą dziarę właśnie w takiej okolicy. Czasem, gdy tatuaż na szyi jest zbyt duży można go przedłużyć na klatkę piersiową, ramiona albo plecy.

TATUAŻ NA SZYI DLA MĘŻCZYZN

Najczęstszym wyborem mężczyzn na wzór, który ma się pojawić na szyi są obrazy przedstawiające siłę, odwagę i wytrzymałość np. płomienie, azjatyckie motywy, czaszki w różnych odmianach czy zwierzęta takie jak orzeł bądź lew. Panowie, którzy decydują się na takie miejsce powinni umieć sprecyzować dominujące cechy swojego charakteru i chcą dzielić się nimi ze światem każdego dnia. Lubią oni dziarać szyję w całości albo po bokach. Często łącząc je z innymi tatuażami na plecach czy barkach. Klientom ze spokojnym i cichym charakterem proponujemy tatuaże w stylu etnicznych wzorów, których znaczenie zna tylko ich posiadacz. Popularnymi wzorami wśród mężczyzn są krzyże, a także święci. Ewentualnie polinezyjskie dziary, które ostatnio podbijają rynek tatuaży. Są to tatuaże ciężkie, ale bardzo efektowne i aplikowane są na każdej części szyi, schodząc do ramienia i przedramienia. Moda trwa, również na wzory ornitologiczne. Wiele panów decyduje się na sowę albo jastrzębia. Ten pierwszy ptak to symbol roztropności i mądrości, a drugi oznacza siłę i odwagę.
Często, też spotyka się orła, który mówi o błyskotliwości bądź kogoś niezastąpionego nie tylko w środowisku towarzyskim, ale i zawodowym. Niekiedy tatuaże na szyi u mężczyzn wykonywane są po, to aby ukryć np. blizny po operacji czy innej sytuacji, która pozostawiła swój ślad na zawsze. Świetnie taki przypadek zakamufluje tatuaż typu „golf”, który wykonywany jest na całej szyi. Ten rodzaj dziary jest najczęściej wybierany przez facetów. Zastanawiasz się czy ostatnio bardzo znane tatuaże tzw. watercolor mogą pasować mężczyźnie? Choć to dziarki charakteryzujące się miękkimi liniami, rozmytymi konturami i subtelnymi barwami.. i można by pomyśleć, że to stricte bardziej damskie to przy wyborze odpowiedniego wzoru, bardziej męskiego może to świetnie wyglądać, więc nie bój się!

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz do nas już teraz.

    Follow us on Social Media