Tatuaż na szyi

Tatuaż na szyi dla odważnych dziewczyn i chłopaków

Tatuaż na szyi może być stylowy i piękny. Jednak wzór i miejsce trzeba wybierać starannie. Jeśli chcesz, aby tatuaż odzwierciedla swoją istotę, pomyśl o rzeczach, które cię inspirują, czy mają dla ciebie szczególne znaczenie.

Szyja jest uważana za jeden j z bolesnych obszarów, szczególnie w przedniej części i w okolicach kręgów. Skóra jest cienka, mocno unerwiona i prawie bez tkanki tłuszczowej, która tłumi nieprzyjemne odczucia. Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na jakość tatuażu, np. bezpieczne gojenie się rany i stopień progu bólu.

Tatuaże dla dziewczyn na karku

Tatuaż na szyi u dziewczyn wygląda elegancko i seksownie. Uroku i kobiecości nadają delikatne rysunki, wzory, podpisy lub dobrze zrobione znaki (należy się dobrze zastanowić nad wyborem wzoru). Najważniejsze jest to, aby obraz nie był zbyt barwny, inaczej będzie wyglądać brzydko.
Tatuaż wygląda dobrze na szyi, zwłaszcza na bocznej i tylnej części. Jeśli dla wybranego wzoru będzie mało miejsca, można przedłużyć go do klatki piersiowej, ramienia lub na plecy.

Według statystyk dziewczyny wybierają najczęściej kwiaty, nuty, ptaki i motyle, które oryginalnie prezentują się w dużym formacie.
Ciemno-szare kwiaty w celtyckim stylu wyglądają delikatnie i efektywnie, a geometryczne kształty reprezentują ruch. W każdym znaku, wzorze ukryty jest głęboki sens i potężna energia.

Imitacje biżuterii stały się popularne jeśli chodzi o tatuowane wzory. Piękna imitacja koronek, kołnierzyków lub naszyjników nadaje się pod garnitur lub sukienkę. Zwykle obraz zaczyna się od przedniej części szyi lub karku i opada do klatki piersiowej i ramion.

Tatuaż na karku dla dziewczyn z boku wygląda atrakcyjnie. Często wybierany jest obraz błękitnego lotosu, co oznacza mądrość i spokój. Temperamentne dziewczyny wybierają drapieżne zwierzęta i smoki.
Skomplikowane wzory na bokach optycznie wydłuża szyję. Miłośniczki głębokiego dekoltu wybierają symetryczny obraz motyla, czaszki lub skrzydeł w tej strefie. Taki tatuaż wygląda bardzo atrakcyjnie.

Tatuaż na szyi dla mężczyzn

Mężczyźni mają tendencję do obrazów, symbolizujących trwałość, siłę, wytrzymałość i odwagę. Najczęściej wybierane są obrazy zwierząt, czaszki w różnych odmianach, płomień, zdjęcia azjatyckich motywów.
Mężczyźni wolą nakładać tatuaż na szyję z tyłu lub wokół niej.

Konserwatywni ludzie ze spokojnym charakterem, wolą tatuaż z głębokim sensem. Często wybierają etniczne wzory, które są zrozumiałe tylko posiadaczowi. Popularne są także krzyże i wizerunki świętych.
Modne są polinezyjskie tatuaże, które wyglądają ciężko, ale efektywnie i mogą być aplikowane na każdej część szyi, schodząc do ramienia i przedramienia.

W przypadku mężczyzn szyja jest przez nich wybierana do tatuowania. Najczęściej są to wzory o charakterze golfu, gdzie cała szyja jest pokryta tatuażem. Niekiedy wybiera się tatuaże ze względu ukrycie np. pooperacynych blizn. Idealnie zakamuflują wszelkie niedoskonałości.

Tatuaż na szyi – TattooPoland Salon tatuażu zrób tatuaż TattooPoland